Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bluetooth fejhallgató! 15000...

Bluetooth fejhallgató! 15000 ft-ig szeretnék, kizárólag zene hallgatásra wireless fejhallgatót. Jbl t500bt-t néztem, valakinek van vele tapasztalata? Milyen, megéri? Esetleg ajánlani tudtok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Ennyiért nem igen kapsz jót, inkább gyűjts és vegyél egy normálisat.

JBL-k eleve nem jó termékek, elég csak átolvasni az audiofil szakmai oldalakat...

Amit szoktak javasolni ha tényleg nagyon olcsó kell az a Boltune fejhallgató:

[link]

Nem próbáltam de jók a visszajelzések minden szempontból, biztos nem olyan olcsó és vacak alkatrészekből áll mint az a JBL szóval inkább ezerszer ez.

Hazaiak közül az MS7BT az első ajánlott igazán, de azon már látszik az ár is, viszont korrekt fejhallgató.ATH-nak vannak még próbálkozásai a 20 ezres szegmensben, nem ismerek azokat de rosszak nem lehetnek a konkurenciához mérten. Ami jó abból is az M50XBT, néha el lehet kapni 1-2 jobb állapotút olcsóbban a hardveraprón.(használt meg ne tévesszen meg, az M-es ATH-k minden egyes része cserélhető, így elég olcsón és egyszerűen felújítható)

2021. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Én valahogy JBL párti vagyok. Tune 500BT van nekem is, teljesen jó ilyen célra. Lehet hogy nem produkál olyan színvonalas hangminőséget, de teljesen megfelel, ha nem akarod semmi olyanra használni. Nekem nagyon tetszik, hogy egy kb 15 ezres cucc olyan szép, erős basszust produkál hogy... És én úgy vettem észre, hogy nagyon szépen elkülöníti a hangokat a térben. És megvan benne az a tipikus JBL hangzás. Én nagyon szeretem. Lassan másfél éve megvan, hangzásban sem tapasztaltam változást, és az aksija is ugyanolyan jól bírja. Egyébként ami ellene érvel, amit én észrevettem, mondjuk lehet hogy az én fülemmel van baj, de mintha kicsit színezné a hangot vagy nem tudom. Mondjuk lehet hogy ez a bluetooth-kapcsolat minőségétől van vagy fogalmam sincs.

Viszont ezt simán ellensúlyozzák azok a tulajdonságok amiket fentebb írtam. Hardstyle-t, rappet, big roomot valami eszméletlen hallgatni rajta.

2021. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a jbl jó lehet. 1-es kissé sznob ebben a tekintetben. “Elég csak átolvasni az audiofil szakmai oldalakat” Hát persze nekik csak a drága high-end cuccok a jók, de szerintem a kérdező nem audiofil, csak otthoni zenehallgatásra szeretne egy fejhallgatót. Az öcsémnek van egy jbl Bluetooth fejhallgatója, nem tudom hogy pont ez a fajta e, de ő szereti, és általánosságban is jókat hallottam róla, úgyhogy szerintem vedd meg, nem fogsz csalódni.
2021. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3.Nem vagyok sznob, csak szimplán gusztustalan amit egyes gyártók művelnek ebben a szegmensben a túlárazott és pocsék termékeikkel.

Nyilván átlag user akinek nincs viszonyítási alapja megveszi, de pont azért mert mást nem próbált ki mást. De ajánlok figyelmedbe egy random Suplerlux fejhallgatót 10K alatt, mondjuk a HD668B-t és azt kell mondjam hogy 30 ezerért sem kapni érezhetően jobbat.

A sznobosság nem itt kezdődik, hanem akinek csak a HD600 a fejhallgató, de a személyeskedésnek viszont semmi helye egy anonim oldalon csak megjegyzem.

2021. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 17. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!