Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A youtube-on lévő altató...

A youtube-on lévő altató zenék tényleg segítenek az elalvásban?

Figyelt kérdés
Én nehezen tudok elaludni,nézegettem youtube-on videókat,van 9 órás videó is fönt,ahol a csendes eső kopogását lehet hallani,de sajnos azt nem tudom kipróbálni mert lefogyna az összes adatmennyiségem.Jók ezek a videók?Tényleg segítenek álomba ringatni az embert?

2021. febr. 19. 02:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Lefeküdtem éjfélkor és még mindig nem tudok aludni.Igaz, aludtam nappal is néhány órát,de éjfél felé éreztem hogy álmos vagyok.Lefeküdtem,erre nem tudok elaludni.
2021. febr. 19. 02:44
 2/10 anonim válasza:
100%

Szia! Szoktam ilyeneket hallgatni. Nekem segit. Vannak rovidebbek is :)

Meg youtube videokat le lehet menteni videokent/mp3 file-kent, igy nem terheled az adatforgalmad (google: youtube to mp3/mp4)

Jo ejt :)

2021. febr. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 köszönöm,igen mp3-ba fogom lementeni úgy kevés adatmennyiség fog.Egy hosszút kéne inkább lementeni,a fél órások rövidnek tűnnek.Az lehet kevés lesz az elalváshoz.
2021. febr. 19. 02:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem segit, de probald ki. En ilyenkor siman zenet hallgatok, amit napkozben is hallgatnek, en arra konnyebben elalszom, de az ilyen eso, white noise stb inkabb idegesit / untat, de nem annyira hogy almos legyek tole.
2021. febr. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még mindig fent vagyok nem tudok aludni:(Majd szerintem 5 óra körül leszek csak álmos.
2021. febr. 19. 04:12
 6/10 anonim válasza:
100%

#4

Nekem is van olyan, ami idegesit. Az esohangot en sem szeretem, de a relaxacios zenek, lagy zongora bejonnek. Volt, hogy belehallgattam valamelyikbe, nem tetszett, es inkabb mast kerestem :) napkozben utemesebb zenet hallgatok, arra nem tudnek aludni.

Nekem egy 10 oras repulouton is jot tett a meditacios zene. Tudtam aludni :)

Mindenkinek mas jon be, probalgatni kell.

2-es voltam

2021. febr. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az ASMR segít, de az ilyenek is sokaknak segítenek, ha csak beleolvasol a kommentekbe, látszik. Ki kell próbálni, nem mindenkinél válik be.
2021. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ASMR nekem is szokott segíteni, ear massage, breathing ami engem ellazít, elálmosít. De szeretem, ha random történetet mesélnek, de ez utóbbit csak magyarul (vagy általam nem ismert nyelven, pl. olasz, finn), angolul az a baj, hogy folyamatosan "fordítom" a fejemben és így nem tudok kikapcsolódni, de a megkopott német tudásom is ekkor aktiválja magát, szóval német ASMR-t sem hallgatok, max olyat, amiben nem beszélnek.


De a magyarnál (meg külföldinél is, olasz, finn) fontos számomra a hangszín vagy hogy mennyire beszél dallamosan az illető. Pl. ASMR Elina (magyar) hangszíne nekem bejön + olyan érdekesen dallamosan beszél/mond néhány szót. Vagy ott van Freckle 23 (olasz) ő is dallamosan beszél, sokszor angol nyelvű videói vannak, de nem sokat beszél bennük, meg akkor is csak szavakat mond.


Vagy ott van ASMR Akadémia, nagyon komoly fantasy történettel, megvalósítással, hatalmas képzelőereje van a srácnak. Bu.zi.s, nem bu.zi.s, férfiként szoktam őt is hallgatni, meg ASMR Hungary-t is. Utóbbi valami karácsonyi exkluzív videóban (több másik csatornával együtt) mesélte, hogy a munkahelyen ha meetinget tart, rendszeresen van aki elalszik rajta azon, ahogy beszél.


Viszont van olyan, hogy elálmosít csak, elaludni nem tudok rajta, ilyenkor már zavar, kikapcsolom és kb. 2 perc és alszom. De volt már hogy arra riadtam fel, hogy a Bluetooth füles beordít, hogy "please charching".

2021. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom gyerekek, szerintem az ilyen kerek hatórás meg ilyesmi idiótaságokat banolni kéne youtuberól. A legtöbb valami párperces szabadon terjeszthető track beismételve, majd a végén frankón ahol éri, levágva. Ilyen zero effort bevételforrás, és rengetegen rámennek, és észre se veszik, hogy ugyanaz az egy zene ismétlődik. Jelentsétek már ti is őket légyszi! Kettőt beletekersz és ugyanaz, akkor helló, ez nem az, aminek mondja magát.
2021. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én tudok aludni, nekem beszoktak jönni ezek a több óra hosszás videók. Pl. én Swamp sound-ot vagy sátoros szakadó esőt szoktam hallgatni. :D Rettentően gyorsan elalszom rájuk. Délután ha lefekszem egy picit pihenni, becsukom a szememet és már alszom is. :D Egy próbát megér szerintem.
2021. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!