Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Carson...

Mi a véleményetek a Carson Coma-ról?

Figyelt kérdés

Magyar együttes, nem olyan régiek , most nemrég jelnt meg a 2. Albumjuk Lesz ami lesz címmel. Szerrintem nagyon ott vannak. 6 fiatal srác.


Ha még nem hallottatok róluk itt van 2 szám:


[link]


[link]


Szerintetek sokra vihetik még? Nektek mi a véleményetek róluk?



2021. febr. 20. 22:56
 1/9 anonim válasza:
100%

én személy szerint nagyon szeretem őket


mostanság kifejezetten felkapottak lettek, főleg a linkelt dalaik miatt, azt mondják ők a 20-as évek Ivan and The Parazol-ja a berobbanásuk miatt


de nem szabad elsiklani az első albumuk felett sem, ami szintén zseni:D

2021. febr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem egy-két dalukat, azért azt nem mondanám, hogy nagyon ismerem őket, de ügyesek. Még sokra vihetik. Remélem megmarad ez a stílusuk.
2021. febr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én eleinte a stíluskat nem bírtam, de amúgy nagyon szeretem a zenéjüket. Az új cuccokat mindenképp figyelni fogom, de egyébként annyira nem hallgatom őket, csak néha előveszem egy-egy számukat. Egy párszor meghallgattam mindkét albumukat, és elég is volt egy ideig. Szerintem jó karrier áll előttük
2021. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Én kifejezetten csípem a zenéjüket, és a stílust is amivel "tálalják". Dalszövegek, hangszerelés, minden tetszik. Elég alternatív, pont ezt szeretem benne. Sokat hallgatom őket:D

Szerintem elég karakteresek és jók ahhoz, hogy tényleg szép utat járnak be a jövőben (nyilván azok körében akik értik, szeretik az ilyen stílust, mert ez azért nem mindenkit céloz, annál egy fokkal elvontabb) szóval egyetértek azokkal, akik szerint sokra vihetik, remélem így is lesz!

2021. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia! Én imádom a zenéjüket, teljesen az én stílusom és egész egyszerűen a szívemhez nőtt a banda. Én nagyon tudom ajánlani az összes dalt, mert mindegyik nyomot hagy benned. Szerintem rohadt jó jövő áll előttük, mert iszonyat tehetségesek.
2021. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Pár hónapja a délutáni műszak után a Tv-ben vetítették az egyik koncertjüket. Fél füllel hallgattam csak mert mást is csináltam..gondoltam egész jó. Aztán néztem a képernyőt és azt gondoltam: "Kik ezek, úgy néznek ki mint valami okostojás informatikusok." 🤣🤣 Na hát azóta sem tudtam őket kiverni a fejemből, mondom csak meg kéne hallgatni a zenéjüket és kicsit megismerni őket. Az elmúlt 2 hétben mást sem hallgattam csak Carson Coma-t és imádom őket!!!!! És a videók alapján nagyon jófej srácoknak tűnnek.😊
2021. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Az első albumuk nagyon rossz minőségben van felvéve szerintem. Legalábbis kb olyan hallgatni mint a Kispál Ül c. lemezét (ami mellesleg még a kilencvenes években készült)

Vagy valami szintén kilencvenes Alvin és a mókusokat. Szerintem ennél ma már azért jobb hangzással is meg lehetett volna oldani.

Alapból a dalaik egész jók. A stílus persze kölcsönvett innen onnan, de hát kinél nem?

A szövegeik se rosszak szerintem.

Most voltam egyébként koncertjükön a minifishingen. Azt mindenképpen elmondhatom, hogy élőben sokkal kellemesebb hallgatni őket, de azt is hozzá kell tennem hogy az egész koncertet annyira kiforratlannak éreztem.. fiatalok még, sok idejük van csiszolni az apróságokon. S szerintem menni is fog nekik. Csak ezzel is az a baj, hogy a közönségük nagy része olyan tinilányokból áll majd össze akik gyönyörűen el tudják énekelni egy két számukat, de a többit nem ismerik.

2021. júl. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én személy szerint imádom őket
2022. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezt 2023-bol irom es tenyleg sokra vittek amit nagyon megerdemelnek. En szemelyszerint regota kovetem a munkassagukat lattam oket fejlodni ezert mondom ez
2023. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!