Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen erősítőt vegyek a...

Milyen erősítőt vegyek a gitáromhoz?

Figyelt kérdés

Thrash,black,heavy és death metalt szeretnék játszani.

Maximum 35ezer ft-ot szeretnék rá áldozni.



2021. febr. 22. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg az Entombed cuccait, mivel nyomult a 90es évek elején. minden pénzt megér :)
2021. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
35 ezerből melegszendvics sütőt vegyél a teszkóban - erősítőt ennyiből nem fogsz.
2021. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen battya?Lattam 15w marshall erősítőt kb 40ezerért.
2021. febr. 22. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:

#3


És hallottad is?

2021. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Igen battya?Lattam 15w marshall erősítőt kb 40ezerért."


Én is láttam már 1800 Ft-ért cipőt, de az annyit is ér.


Hiába van ráírva a Marshall. Ez nem úgy működik, hogy ha rajta a Marshall plecsni egy erősítőn, akkor az jó, egyébként meg szar.


A valóság az, hogy a Marshall is gyárt(at Kínában) olcsó, de kvázi használhatatlan sz-rokat, meg gyárt nagyon komoly dolgokat is.

És ez így van a Laney-vel is például.


(amúgy feltételezem, hogy kombóra gondoltál, mert ha nem, akkor vehetsz még hangfalat is hozzá, és már messze túllőttél a 35 ezren).


Egyébként a 15 Wattos erősítő pont az, ami úgy nagyjából semmilyen célra sem optimális, nem is értem, minek gyártják.

Otthoni gyakorlásra sok, viszont akár próbára, vagy akár csak egy minikoncertre meg kevés.


Én ha most kezdeném a gitározást, nem pedig 20 évvel ezelőtt, akkor biztosan valami fasza USB-s interfészt vennék, meg letorrenteznék valami fasza modellező szoftvert hozzá.


Bele lehet dugni a fülest, van rajta ezercsilliárd féle előre programozott, profi szakemberek által tervezett hangzás, arra untig elég, hogy otthon darálja az ember magának a halálmetál különféle műfajait gyakorlás, tanulás céljából.


Hót felesleges ehhez egy kombó, aminek van egyféle hangja, oszt' csoki.


Majd ha odajutsz, hogy van zenekarod, akkor nagy valószínűség szerint úgyis bérelhető termekbe fogtok járni próbálni, ahol majd kipróbálhatsz sokféle minőségi erősítőt, és majd kialakul, hogy neked melyik jön be, akkor majd esetleg beruházol egy komolyabbra, amivel már lehet kisebb koncerteket letolni.

2021. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben srácok,kezdő gitáros vagyok,nem vagyok olyan elszánt mint az elején,mert nincs rá elegendő időm.Élvezem,ha tudok gitározok.Jelenleg egy kis 5w kis gagyi erősítőm van amit ingyen kaptam.Ennél azért komolyabb cucc kéne.Biztos lehet kapni,35-40 ezerért is valami megbízható cuccot.Nem fogok én olyan komoly szinten gitározni.Nem is kell,hogy olyan brutálisan jó legyen.Nem is lenne olyanra pénzem.
2021. febr. 22. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez a kis Fender, otthonra jó mókának tűnik🎸🤘🤔

2021. febr. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz.Köszi.
2021. febr. 23. 08:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is az audio interface-t preferálom. Plusz bias fx 2. :D Zseniális az a program. Sound design célokra is tökéletes. Szóval. Szerintem vegyél egy focurite scarlett solot. És csapathatod.
2021. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!