Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért oszlott fel a Daft Punk?

Miért oszlott fel a Daft Punk?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Mert gagyi volt amit csináltak, és egyre kevesebben szopták be az autotune-os hülyeségüket! Ma már az autotune cringe.
2021. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

#1


Tekintve hogy az utolsó lemezüket mindenhol az évtized legjobb albumai közé sorolják, szerintem még lett volna rájuk igény.


Az autotune meg önmagában nem probléma, csak akkor ha ízléstelenül túltolják.

2021. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
a csúcson kell abbahagyni
2021. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Túl jó volt erre a világra.
2021. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kasznai Gyula válasza:
90%
Engem is aggasz a kérdés. Valószínűleg csak kiöregedtek és nem élvezik annyira az egészet mint régen. A zenészek is nyugdíjba vonulnak egyszer. :(
2021. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
92%

Biztos van sok egyéb dolog, amit csinálnak. Producerkednek, filmezésben vesznek részt, tutu vannak marketingcégeik, aztán ott a család is.

Amúgy meg lehet megunták, vagy nincs már mit mondaniuk a közönségnek.

2021. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az első válaszolóval, szerintem egy fos volt az egész, amiket csináltak. Az autotune a trap zenében rendben van, más műfajban nagyon kaki.
2022. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!