Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vajon ezek a zenék visszaleszn...

Vajon ezek a zenék visszalesznek rakva Spotify-ra amit a Kakao M letörölt? (Kpop)

Figyelt kérdés

Biztos hallottátok sokan, hogy a Kakao M minden olyan zenét letörölt Spotifyról amiben hozzájárultak a készítéséhez. A pontos okot nem tudom, két különb dolgot is hallottam és nem akarok hamis információkat terjeszteni.

Én Spotifyt használok zenehallgatáshoz és nagyon sok olyan zene amit hallgattam és kedvenc előadóimtól is lelettek törölve a zenék és kicsit csalódott vagyok. Nem szeretnék Apple Musicra vagy valami másra cserélni, mert egyedül nem csak Kpop-ot hallgatok.

Érdekelne, hogy esetleg ezek a zenék visszalesznek valaha töltve?



2021. febr. 28. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem idővel visszakerülnek majd, de előtte csillapodnia kell a kedélyeknek a két fél közt, és nem hinném, hogy ezt pár órán belül ledarálják..

Zavaró, mert rettenet sok előadó érintett, és van, ahol majdnem a komplett discography tűnt el..

Biztosra nem mondanám, de szerintem majd idővel újra fent lesznek a dalok.

2021. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nagy veszteség az előadóknak és a cégeknek is, rengeteg stream eltűnt. Remélem, hogy nem nézik ezt el és ők is csinálnak valamit.
2021. márc. 1. 06:14
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen, és a két fél szerződés gondjai miatt sajnos az előadók és cégek húzzák a rövidebbet.. pár órája jelent meg egy cikk, ami szerint Kakao M későn értesült a Spotify-tól arról, hogy valamilyen szerződés lejár. Külföldi, belföldi eloszlatásúak, és állítólag csakis külön tárgyalhatók.. de már dolgoznak az ügyön, de nem tűnik annyira zökkenőmentesnek. Viszont nagyon remélem hamarosan minden visszakerül.
2021. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vagyok nagy spotify használó inkább youtube music-ot használok a videók miatt, de sok ismerősömtől hallottam a problémáról és engem is erdekelnének a részletek és az, h ez miként hat az előadókra. Nyilván olvasok cikkeket is róla, de a vélemények is érdekelnek.
2021. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezt látva nem bántam meg, hogy inkább Apple-re fizettem elő :D
2021. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Hallottam olyant is, hogy az Apple a következő, bár kötve hinném.
2021. márc. 1. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Az Apple már elég régóta streamel Koreában, nem hinném, hogy pont most lenne baj belőle. Nem akkora vetélytárs a Melonnak, mint a Spotify.
2021. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Na pont ezért hallgatok Youtube Music-ot. A google ilyet nem fog csinálni. Meg ott videó is van.
2021. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Visszakerültek.
2021. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!