Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akusztikus gitárron megtudok...

Akusztikus gitárron megtudok tanulni "elektromos gitározni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szeretnék megtanulni szóló gitározni de csak egy fémhúros akusztikus gitárom van úgymond kivágott testtel. Ezen lehetséges? Ha jól megy csak akkor vennék egyet. A hangot eltudom torzítani. Van egy hangkártyám, megvan a studio one 5 és töltöttem le torzítást. Így fejhallgatóban olyan a hangja. Fél éve játszom akusztikus gitáron és csak akkordokat tanultam eddig. Legalább 50-et letudok fogni (nem tulzás megszámoltam). Ezen túl 3 éve basszus gitározom. Zene iskolába már nem járok de 4 évig jártam zongorára és szolfézsra úgyhogy a zeneelmélet megy.



2021. márc. 2. 17:26
 1/6 Mojjo ***** válasza:
93%
Mi a kérdés? Bőven-bőven megvan a zenei képzettséged és hangszeres tudásod, tapasztalatod ahhoz, hogy magad is tudd a választ.
2021. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy ha az akousztikus gitáromon kezdem el gyakorolni netről a külömböző teknikákat akkor meg akadályozhat a külömbség? Van amit akusztikuson nem lehet megcsinálni de elektromoson igen? Bocs a tudatlan kérdésekért de nagyon nem vagyok jártas az elektromos gitárokban.
2021. márc. 2. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vedd meg az elektromost, ne az akusztikus torzításával próbálkozz. Sose fog úgy szólni mint egy igazi elektromos
2021. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha az életben nem tanácsolnék ilyet, de most de. Vegyél egy számodra megfizethető elektromost és fedezd fel magad. Ha van rá lehetőség a hídi(hátsó) hangszedő dupla legyen(humbucker).
2021. márc. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elektromos gitározás az királyság de nem ott kezdődik hogy teszel a hanglyukba egy pickupot és elektromos leszel. Sőt, még egy bármi kategóriás elektromos gitárból is úgy kell kiimádkozni a vágyott soundot és kutatni kell.
2021. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján mehet is neked, de azért ha teheted, szerezz be egy elektromos gitárt.
2021. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!