Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért változott meg a gitárom...

Miért változott meg a gitárom színe? képek csatolva

Figyelt kérdés

A fekete az fekete. Mint a Jackson. Az Ibanez is ilyen volt, de valahogy, a fekete az kifakúlt, már nezóm az igazi. Mitől lehet ez? Látszik a külömbség. Ezelőtt nem volt külömbség. Most van. 2 éve vettem. A Jackson az jó pár éves, látszik, eléggé leharcolt, de a színe nem változott.

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. márc. 6. 22:03
 1/9 A kérdező kommentje:
nezóm--- nem az
2021. márc. 6. 22:04
 2/9 FlowPow ***** válasza:

Szegényke oxidálódott xD :(


Nem igazán értek a dologhoz... talán nem jól kezelték le a készítők..?

2021. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ibanez Gio a belépő szint alatti kategória. Nem kell csodálkozni, hogy a brand gazdája az egész hangszer specifikációjában ezt hozza. Tetves japánok, következetes banda. Persze a prémium cuccoban is az, szóval... ez nem egy kort, vagy kínai fender, ami közül próbálgass százat és egy jó lesz. Japánéknál mind egyforma.
2021. márc. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as, hogy érted ezt a kínai Fender dolgot? A gitár melyik része rossz 99-szer?
2021. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oxidálódott XXXDDD

Ezt németországba vettem, 300Euro volt. Nem értem, hogy ezért az árért nem kéne megduvadjon a festés (vagy mi lett vele). Úgy értem, hogy volt még több gitárom is, sőt olcsóbb ibanezem is, de még ilyet nem láttam. Vagyis, most igen.

2021. márc. 7. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik mintha napra tették volna szegényt. Az biztos hogy a lakkozás nem éppen UV álló :-)
2021. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan, mintha a nap ki vette volna a színét. De az lehetetlen, csak otthon használom a szobába, nem volt kitéve direkt napfénynek.
2021. márc. 10. 09:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy olyan gyenge lenne a lakkozás hogy levegőn oxidálódik? Esetleg használsz valamilyen tisztítószert, spray-t amit nem szeret a poliuretán?
2021. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A levegőn nem oxidáódhat, ha az 55Eft-os ibanezemnek nem lett semmi baja, akkor ennek a 85E ft-osnak sem kéne. Úgyértem, hogy biztos hogy nem raknak fel rá gyengébb festést mint az olcsóbbikra. Tisztítom, de csak simán egy letörlöm a port, meg ha valami rá kerül, nem vettem észre és rá száradt, akkor azt sima vízzel, szoktam, nem használok vegyszert. Vagy ha a gitár testén veszek észre egy pecsétet, ronggyal nem jön le, akkor egy kis víz, és volt-nincs. De víz se sok, csak anyi, hogy a makacs foltok is eltűnjenek.
2021. márc. 12. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!