Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen akusztikus gitárt...

Milyen akusztikus gitárt érdemes venni kezdőknek (ami jó minőségű, de nem olyan drága)?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a 20 ezertől kezdődő gitárok nagyon rossz minőségű, kínai gyártmányok, már egyszer sikerült egy ilyet rendelnem, de szerencsére vissza is lehetett küldeni.. Van olyan gitár ami jó minőségű, de nem is olyan drága, olyan max 35-40-45 ezer? Vagy érdemes lenne többet szánni rá? Még nagyon kezdő vagyok, csak most szeretnék elkezdeni tanulni, nem a legprofibb gitáron, de nem is a legrosszabb minőségűn. Köszönöm szépen a segítséget/tanácsokat előre is

2021. márc. 7. 13:39
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

Erről mi a véleményetek?

2021. márc. 7. 14:10
 2/6 Mojjo ***** válasza:
100%
@1: Abszolút ajánlott. Ebben az árkategóriában nem kapsz jobbat.
2021. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó gitár.
2021. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ebben a kategóriában a cort modelljeit érdemes nézegetni
2021. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó választás! Amikor ilyen kérdés merül fel, többnyire ez az egyetlen hangszer, ami szóbakerül.
2021. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy használt Valenciával kezdtem anno, 15 000 körül vettem, mondjuk ez spanyolgitár. Nem volt egy színpadi darab, a nyak eléggé elhajlott, az alsóbb bundokon már kihívás volt lefogni egy-egy akkordot, de kezdőként tanulni teljesen jó volt. Utólag örülök is neki, hogy nem valami csillagászati precíz műszeren kezdtem, mert így nem zavar, ha itt-ott egy gyengébb minőségűn kell pengetnem. 😉
2021. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!