Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen basszusgitár kombót...

Milyen basszusgitár kombót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el játszani..

2 kombó között gondolkodom

- Fender Rumble 15

- Warwick BC10

Melyiket ajánlanátok egy kezdőnek?



2021. márc. 10. 21:50
 1/4 A kérdező kommentje:
*2 kombo között vacillálok (így jobban hangzik :)
2021. márc. 10. 21:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Hallgasd össze Thomannon, youtubeon, lehetőleg valami semlegesebb fülesben, amit jól ismersz! Szerintem ezek közül a Fendernek van valami segge, a Warwick csak egy halvány vödörhanggal helyettesíti a basszust, de legalább semmi Warwick karaktere sincs...
2021. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha újat akarsz, akkor inkább a Fender, de szinte mindegy ebben teljesítmény és árkategóriában.lehet más márka is. Szobába jó lesz. Viszont ilyen pici warwikot ne vegyél, nagyon sok rosszat láttam, hallottam róla. Megbízhatatlan minőség, magas az "elhalálozási arány" 🤭
2021. márc. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én újabban gépen gitározom/basszusgitározom. Rreaper+Bias fx 2-t használom és a basszus rohadt jól szól, csak ajánlani tudom. Annyi hogy kell egy audiointerface, meg egy monitor hangfal. Nálam focusrite scarlett 2i2 van meg egy alesis elevate 5 mkii remélem segítettem, jó keresgélést kívánok! :)
2021. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!