Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyit szoktatok hangszeren...

Mennyit szoktatok hangszeren gyakorolni naponta?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszi kort, és azt, hogy hány éve játszotok hangszeren, min játszotok, illetve, hogy mi a célotok vele. (Ja, és azt ne írjátok lszi, hogy semennyit, mert nem játszotok hangszeren)

2021. márc. 14. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 1 éve, teljesen magamtól.

1-2 óra naponta, attól függ mennyi szabadidőm van, de nincs nagyon kihagyás.(max. havonta 1-2 nap)

Elektromos gitár, saját szórakozásomra tanulok játszani igazából.

Célom nincs vele, szeretnék minél többet tudni és néhány kedvenc számomat eljátszani. 20/F

2021. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznapokon szoktam másfél, két órát fuvolázni.

6. éve játszom, hobbiként.


22F

2021. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mojjo ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha nincs semmi dolgom aznap, akkor egy 6 órát simán belerakok. Munkanapokon, vagy ha egyéb dolgom van, amennyit tudok. Egy olyan 1, de inkább 2 órát igyekszem mindig elérni.

Hamarosan jön a negyedik x-em, és kb másfél évtizede kezdtem - azaz már bőven felnőttként. Klasszikus gitár (próbálkoztam elektromossal is, többször is, de sosem tudott megfogni tartósan, ahogy a fémhúros akusztikus sem), illetve emellé még egy néhány éve zongora. A cél pedig semmi más, mint a zene maga.

2021. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos nekem munkafüggő, de általában heti 3-4 napon és akkor kb 1-2 óra. Ez az átlag, van olyan is hogy sajnos egy hét alatt csak 1-2 óra de olyan is hogy minden nap a héten tudok valamennyit foglalkozni a zenével.


Gitár, billentyű, basszusgitár. 40/F 18 éves korom óta zenélek, amatőr zenész vagyok.

2021. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld pipa :)
2021. márc. 14. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Tizenhét éves korom óta elektromos gitározom. Teljesen autodidakta de egy évet azért eljártam a békéscsabai Bartók zenesuliba hogy ismerjem a hangjegyeket. A tanárom Horváth Elek szerint makacs önfejű és vagyok akit egyszerűen nem lehet klasszikus zenére tanítani. Minden másra pedig igen. Igaza volt. Először napi nyolc órákat, vagy egész nap majd ellaposodott és csak azért veszem fel a hangszert mert kedvem van vagy fellépés vagy hogy ne felejtsem el azt amit már tudok és szeretek. 45 éves vagyok és azt gondoltam hogy mojjo az idősebb nálam 😂
2021. okt. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!