Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenészek, ilyen az, amikor a...

Zenészek, ilyen az, amikor a vérükben van az embereknek a zene?

Figyelt kérdés

Lehet itt iskolában tanulni, de az ízetlen vér nélkül, amiben pikantéria van, az vérből jön.


[link]


2021. márc. 23. 22:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Mielőtt valaki kattint, cigányzene.
2021. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

#1 Köszi, megspóroltál 5 másodpercet egy halláskárosodást az életemből.


A vérükben nem zene van, hanem vas meg herbál.

2021. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Platina, dupla platina lemez, fonogram magyar zenei díj és még sorolhatnam. Ha már ennyire rasszisták vagytok, legalább fele annyit tegyetek Magyarországért, mint ők.
2021. márc. 23. 23:13
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem rasszizmus, hogy jeleztem előre, hogy aki nem szereti, az nem nyomjon rá, vagy mondd, hol látsz benne bármi rágalmazást, vagy pejoratív jelzőt? :P


Amúgy sejtem direkt linkelted, és nem a kérdésben feltett okból, hanem pont azt várod, hogy majd harapnak az emberek rá, én meg gondoltam jelzem előre, hogy aki nem szereti, nem kell fölöslegesen kattintania. :P

2021. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Egyik számuk sem csak cigány stilusu. Ha lenne füled hozzá, hallanad, hogy több stílus egyvelege.
2021. márc. 23. 23:22
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Jó, oké pihenj inkább, tudom elvettem az örömed.
2021. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
49%
Nekem tetszik ez a szám. Hallgatok hasonlókat. Tény, hogy a cigányzenének van egy sajátos hangvétele, szinte csak a cigányok tudják szenvedélyesen dalolni. De viszont nagyon sok mindenkinek benne lehet a vérében a zene, nem csak a cigányoknak.
2021. márc. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon elterjedt ez a dolog, hogy a vérében van. Ilyen nincs. Egy muzsikus család óvodás korától taníttatja, ismerteti a gyereket a zenével, ez érik be idővel. Ez mellett a szomszéd Lakatos Armandó valószínűleg egy dobverőt sem tudna megfogni.
2021. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Létező jelenség, mikor valakinek a "vérében" van a tehetség,és érzed, hogy minden porcikájában ott van az adott tevékenység.
2021. márc. 24. 10:31
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A tehetség a gyakorlás függvénye. Amiről te beszélsz, az az adottság, hogy mennyire fogékony a tanulásra, mennyire gyorsan tud tanulni (jelen esetben zenélni).
2021. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!