Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ért valaki a Stellio alkalmazá...

Ért valaki a Stellio alkalmazáshoz? Van egy kis problémám vele.

Figyelt kérdés

Szóval ugye az van, hogy nincs többé Play music, ezért más alternatívára kényszerültem. A Stellio eddig úgy tűnik, hogy bevált, de egy dolgot nem értek/zavarónak találok.

A zenék YouTube-ról vannak letöltve, és emiatt ugye nincs albumborítójuk. A Play music nem is jelentetett meg mellettük semmit, csak egy ilyen szürke képecske volt, egy hangjeggyel ha jól emlékszem, de nem vagyok benne teljesen biztos. Mindegy is, nem ez a lényeg. Szóval az nem zavart, nekem teljesen megfelet, hogy nincs mellettük semmi. Na mostmár a kedves Stellio viszont azt csinálja, hogy mindig berakja minden zeneszám mellé azt a képet, amit internetről töltöttem le. Amármilyen random képet töltök le, a Stellio szorgosan beállítja az összes letöltött zene borítóképének. Ezt hogy lehetne kikapcsolni? Nekem sokkal jobban tetszene még az is, ha semmi nem lenne mellettük.



2021. márc. 27. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is Stelliot használok, de a zenelejátszók többsége ezt csinálja, ameddig be nem állítasz manuálisan egy képet.
2021. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Á, értem. Köszönöm szépen, így többé-kevésbé megoldódott.

Ezek szerint te jobban értesz hozzá. Esetleg tudnál még segíteni másban is? Csak mert feltűnt, hogy ha létrehozok lejátszási listákat, akkor az azokon lévő számokat nem sorrendben játssza le, hanem összevissza, akármit csinálok. Akkor is, ha a play gombbal indítom el, akkor is, ha a listán lévő első zeneszámra nyomok rá, meg nyilvánvalóan a "shuffle" gombbal is, ugyebár nyilván csakis ennek kellene keverve játszania őket.

Illetve még azt is csinálja, hogy ha az egyik lejátszási lista végére ér, automatikusan indítja a következőt.

Mindkét dolog baromi idegesítő, és egyikre se találtam beállítást. Van erre valami megoldás?

2021. márc. 29. 14:23
 3/5 A kérdező kommentje:
*ezekre
2021. márc. 29. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem tudom jobban elmagyarázni, szóval íme: Megnyitod az adott számot, (nem az albumot) és a jobb oldali 2 keresztbe rakott nyíl okozza, arra kell rámenni, hogy kikapcsold. A másodikkal nem tudom, mit lehetne kezdeni.
2021. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oh basszus, milyen hülye vagyok, hogy ez nem jutott eszembe!🤦

Nagyon szépen köszönöm, megoldottad a problémám!

És egyúttal megtaláltam a megoldást a másikra is. Azt úgy kell, hogy szintén ugyanott, ahol a két kereszbe tett nyíl van, csak a "lejátszás" gombtól balra, van egy ilyen "két nyíl, amik ovális alakot formáznak." Vagy nem tudom, hogy fogalmazzam meg. Ilyen "körbe-körbe" jel xd Na és azzal lehet változtatni, hogy mit szeretnénk, hogy csináljon, ha a lista végére ér.

2021. márc. 29. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!