Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdésnek egy 3 oktávos...

Kezdésnek egy 3 oktávos szintetizátor jó ? (S ü r g ő s )

Figyelt kérdés

3000 ft.-ért van, nekem meg 3000+1dologra kellene költenem, és ez sem volt betervezve.

Ettől függetlenül jó lehet ez egy darabig ?

A fizetésemmel sem dicsekedhetek, de megvenném a kis gyermekemnek (komolyabbra úgy sem tellne :/ )

Most adódott, hogy 3ezerért van használtan.

Ennél kisebbet nem is vennék, az már tényleg csak játék lenne.


Először is örülök, hogy ez van 3ezerért, illetve majd még ki kellene kísérletezni, hogy milyen hangszer illik hozzá.

És amire ráérez, arra később tudnék gyüjteni.


Szóval, köszi hogy végig olvastál, gyorsan válaszolj, nem tudom, hogy meddig érhető el :D



2021. márc. 31. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon kisgyerek (4-9 év körüli) akkor elég a 3 oktávos, de az is csak ideiglenesen, ha komolyabban szeretne vele foglalkozni.


Az alapokat jó megtanulni rajta stb. De gátolni fogja a fejlődésben, ha pl. több oktávos zenéket ugrálgatva kell majd megtanulnia és nem tud teljes billentyűn játszani.


De ha tényleg csak nagyon hobbi szintre kell szórakozgatni, akkor tökéletes.

2021. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Tehát így 1-másfél évig rendben van, de utána minimum egy 5 oktávos lenne a legjobb. Addig van időd gyüjtögetni, neadjisten ha zeneiskolába készül, akkor ott úgyis adnak majd.
2021. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt lehagytam, 12-13 éves.

Attól függ mikor kapja meg (kivárom a szülinapjáig, vagy azonnal :D)

Csak gyorsan kellene lépnem :D

Köszi a válszt!

(1 évig jó nagyjából azt mondod ? )

2021. márc. 31. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég volt viszonylag sokáig a 3 oktávos szintetizátor, viszont csak hobbi szinten játszogattam rajta olykor-olykor. Aztán amikor lett rá pénzem, és szükségét éreztem, akkor vettem egy komolyabb, kalapácsmechanikás digitális zongorát.

Szóval szerintem elég lesz, a jövő majd hozza a többit :)

2021. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3000-ért teljesen jó circuit bending alany lesz a jövő mesterének.
2021. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudjuk miről van szó. Miért nem linkeltél, vagy írtál valamit, amiből ki lehetne guglizni? Én 10 évesen akartam szintetizátort, vagy zongorát, de csak egy fújtatós harmóniumot kaptam a szüleim totális inkompetenciája miatt. Megnyomorított évekre. Három oktávos akármi nagyon sanszos, hogy azért a pénzért csupán valami gyerekjáték. Tanulásra alkalmatlan. Nekem úgy tűnt, hangszert szeretnél venni, ez biztosan nem az.
2021. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!