Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik metal albumot várjátok...

Melyik metal albumot várjátok idén?

Figyelt kérdés
jöhet bármi. a sajátom mellett felfedeznék újat

2021. ápr. 5. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Cannibal Corpse - Violence Unimagined.

Erről tudni hogy biztosan minőségi anyag lesz, párszor jó lesz átfutni de nem hiszem hogy mély nyomot hagy majd bennem.


Liquid Tension Experiment - LTE3

Talán a legjobban várt anyag, újra összeállt az LTE és talán van némi remény hogy a DT-be is megy Portnoy. Amit hallottam eddig hallottam róla anyag az tetszett. Nehezen emészthető, komplex zene, tökéletes elmélyüléshez. Részemről megelőlegezek neki egy év albumját nálam.


Bodom After Midnight - Paint the Sky with Blood.

Ez csak EP lesz, meghallgatom és meglátom. Inkább Arch Enemy-t szeretem ebből a stílusból de elhallgatom őket is.


Gojira - Fortitude

Szokásos soralbumnak ígérkezik, valahogy kifogytak az ötletből de éppen ezért várom hogy lepjenek meg. Jó szólókat tudnak írni, kellemes riff témákkal szóval 1 hallgatást mindenképpen megér.


Paul Gilbert - Werewolves of Portland

Szerintem PG-t nem kell bemutatni, minden idők egyike a legnagyobb gitárosoknak. Jó kérdés ez az anyag mennyire lesz metal majd, remélhetőleg egy jó technikás speedmetal album kerül majd ki a kezei közül.


Helloween - Helloween

Számomra ők azok akikben sosem csalódom, beteszem bármelyik albumukat és imádom. Fogós témák, technikás játék, és a metalszintér egyik legjobb éneke. Ez is elég város, legutóbbit is rongyosra hallgattam és ez is ígéretesnek tűnik.


Nagyjából ennyi amiket várok, nem túl jó lista szerintem mert nem túl sok.

Tavaly megszámlálhatatlan sok jó album jött ki, ahogy tavaly előtt is, az idei kicsit karcsúnak is tűnik de így is jutott minden negyedévre egy jobb album.

2021. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gojira - Fortitude mindenképp.

Elvileg a Rammstein is készül valamire, és lehet, hogy még idén kiadnak egy albumot, amire nagyon kíváncsi leszek. Meshuggah, Infected Rain ugyanez. Az Evanescence (igen, tudom, az rock) új albuma nemrég jelent meg, azt is imádom, még ha nem is a legjobb tőlük.

2021. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a Metallica is dolgozik egy új anyagon, bár az ő tempójukat ismerve az valszeg nem idén fog kijönni :)
2021. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Cannibal Cropse, Gojira, Bodom, Rammstein nálam is a listán. a Helloween régi lemezeit bírom igazán, de hátha ez is meglep maj.

a Metallica-t nem tudom komolyan venni a megjelenéssel, addig húzzák amíg olvassák azokat a híreket és aztán kijönnek a lemezzel mielőtt ciki lenne továbbhúzni. így látom a hype vonatjukat :D

nekem 1st idén az új Hypocrisy anyag!

2021. ápr. 6. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:

A Kiko féle Megadeth is ígérgeti az új anyagot egy ideje, elméletileg idénre esedékes.

Ha hasonlóan jó lesz mint a Dystopia nem lesz semmi ellenvetésem, Marty kilépése óta a legjobb formáció szerintem.

Vektor szintén, bár szerintem ebből csak jövőre lesz valami.

2021. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Székely Pite Zenekar - Pipi Józsi együttes
2021. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát azok közül amelyeknek már tényleg van megjelenési dátuma is: Spectral Wound, Esoctrilihum, Cannibal Corpse. Írtam volna a Gojirat is, de az eddig kiadott 4 szám közül 3 ritka szar, úgyhogy arról az albumról már kb le is mondtam. A Helloweenban is eléggé csalódtam az új szám alapján, de az még bőven menthető.


De összességében egyébként a Maiden új albumát várom a legjobban, lassan több mint 1 éve kész van, csak a kiadással várnak.

2021. ápr. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!