Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Leírnátok a Three Days Grace...

Leírnátok a Three Days Grace és a Linkin Park albumait (külön külön) saját véleményed alapján?

Figyelt kérdés

Számomra:

Three Days Grace:

6. Transit of Venus

5. Outsider

4. Life Starts Now

3. Human

2. Three Days Grace

1. One X


Linkin Park:

7. One More Light

6. Thousand Suns

5. Living Things

4. Minutes to Midnight

3. The Hunting Party

2. Meteora

1. Hybrid Theory



2021. ápr. 7. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az LPt imádom. Xd függő vagyok
2021. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régen hallgattam őket, de akkor rengeteget.

Linkin Park:

1. Hybrid Theory

2. The Hunting Party

3. Meteora

4. Minutes to Midnight

5. Thousand Suns

6. Living Things

7. One More Light.

Bár ha most néha rájuk kerül a sor akkor The Hunting Party vagy a HT-t hallgatom.

Ezek nálam klasszikussá értek.

A Living Things-t nagyon szerettem még, de most már biztosan nem venném elő.

Thousand Suns nem rossz, de ha ilyesmire vágyok elég nagy választék áll rendelkezésre, annak ellenére van pár nagyon jó szám az albumon.


Three Days Grace:

1. Human

2. Outsider

3. Life Starts Now

4. Three Days Grace

5. One X

6. Life Starts Now.

Őket már abszolút nem, túl depis zenét játszanak már és nem elég hitelesen.

Amikor erre volt igényem meg voltam "veszve" értük, nem túlzás hogy no1. van nálam ha zenehallgatásra került a sor.

Amióta hallgattok Alice In Chains-t nagyon ritkán hallgatom már őket.


3. kedvencem a Breaking Benjamin volt, na ők is hasonló nagy meghatározó nagy anyagokat adtak mint a feljebbi kettő.

Dear Agony, Ember, Phobia, We Are Not Alone stb.


Bár én úgy gondolom előbb-utóbb mindenki túllép a maga post-grunge-os korszakán.

2021. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Linkin Park:

1 ATS

2 OML

3 MTM

4 THP

5 LT

6 HT

7 Meteora


Three Days Grace:

1 Transit of Venus

2 Life Starts Now

3 One X

4 Three Days Grace

A többi albumot amit írtál nem vágom, de gyanítom, hogy azért mert azok Adam távozása után készültek. Nélküle meg szerintem ez már nem ugyanaz a zenekar úgyhogy ha akarnám se sorolnám be a többi album közé. :)


(Nálam egyébként nem a zene stílusa a lényeg, sokkal inkább az érzések, hangulatok, a líraiság, az énekes hangja (olyan értelemben is, hogy mennyire jól tud érzelmeket átadni). A Linkin Parknál ezért kerülhetett nálam az ATS első helyre, azaz album egy mestermű minden szempontból. És ezért került a mások által annyira kedvelt HT és Meteora a végére. Sajnos vagy lehet annyira nem sajnos, de azokkal az albumokkal már nem igazán tudok azonosulni. Egy bizonyos lelki állapotban sokat jelentettek, de ennyi.)

2021. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!