Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti a Twenty One...

Ki szereti a Twenty One Pilots-ot?

Figyelt kérdés
Aki szereti annak melyik a kedvenc száma?

2021. ápr. 12. 09:17
A kérdező szavazást indított:
Kedvenc bandám<3
Szeretem
Meg tudom hallgatni
Nem a kedvencem
Utálom
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én szeretem őket, kedvenc számaim a Doubt és a Cut My Lip
2021. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet utálni a Twenty One Pilotsot? Indokolja már meg, aki ezt választotta.
2021. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es Mintha csak én tettem volna fel ezt a kérdést.
2021. ápr. 12. 21:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc bandám, már nagyon várom a májusi albumjukat. :D
2021. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is nagyon. A Shy Away-t már kívülről fújom. De sajna még egy hónap. :(
2021. ápr. 22. 10:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Aa én már merchet is nézegettem, de rájöttem, hogy csóró vagyok hozzá. Xd
2021. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem néhány zenéiket . A Trench album megvan bakeliten . Arról a kedvencem a Chlorine meg a (legalábbis youtube szerint) nem túlzottan ismert Neon Gravestones az nekem személyes kedvencem .

Ezeken kívűl kedvenc még a Doubt , Stressed Out , Ride , Heathens , Holding On To You , Polarize , Migraine , The Judge , Heavydirtysoul

2021. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aki még nem tudta a Migraine-t ha nagyon felhangosítjátok annál a résznél amikor Tyler azt mondja "my depressing thoughts", akkor ha nagyon figyeltek, hallani fogjátok, hogy Josh azt mondja "good" (legalábbis, ha jól hallottam). Nekem kétszer-háromszor kellett meghallgatnom csak ezt a rész, hogy meghalljam, de ha nagyon figyelmesen hallgatjátok, akkor biztos vagyok benne, hogy meg fogjátok hallani. (Aki hallotta írja meg.)
2021. máj. 5. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Igeen, a The Judge számban pedig 4:25-nél Tyler azt kiabálja, hogy JOSH DUN - ezt a sztorit twitteren le is írta. :DD

Nagyon sok Easter egg-et csinálnak, amikről van is egy csomó videó yt-n.

Nekem (ez nem akkora nagy cucc) viszont nagyon tetszett, hogy a Trench album teljesen átfolyik. Ha sorban hallgatod az egészet akkor nagyon szépek az átmenetek a számok között.

2021. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!