Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Piano bérlés vagy vétel?...

Piano bérlés vagy vétel? Esetleg digitális?

Figyelt kérdés
Majdnem 5 évig zongoráztam, egy elég rossz kis digitális pianón. 3 éve hagytam abba, mert stresszessé tett és érthető módon nem szerettem gyakorolni a rossz hangzású, idejét múlt pianón. Kertes házba költöztem, ezáltal lehetőségem lenne saját akusztikus pianínón játszani, viszont a maximális keret 250.000 forint. Nyilvánvaló, hogy ebből inkább egy használt pianínót lenne jobb vásárolni, de egyre több honlapon látom a bérlés lehetőségét is. Bárkinek bármilyen tapasztalatát nagy örömmel fogadom. Megéri bérelni? Még felmerült az is, hogy mégis digitális pianót vásárolnék, hiszen manapság már elég jók vannak és olcsóbbak mint az akusztikus. Ti hogy döntenétek?

2021. ápr. 12. 20:41
A kérdező szavazást indított:
pianínó bérlés
használt pianínó vétel
digitális piano
8 szavazat
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%

250 ezerért már pont ki lehet fogni értelmes, jól használható pianínókat.

Én azt mondom, egy 400 ezer alatt jobb vételek, mint az árkategória digitális zongorái. Más érzés egy akusztikus hangszeren játszani, mint egy digitálison. És bár a digitálisok játékérzetre is nagyon jók kezdenek lenni egy kategória felett, ez nem 250 ezer forint.

Menj el zongoraszalonokba, próbáld ki a pianínókat, fogsz találni olyat, ami tetszik.

2021. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mojjo ***** válasza:
100%
Természetesen használt pianínóról beszélek :)
2021. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a használt pianínóra szavazok. Zenészként én is azon gyakorlok, régi, hangolni is kellene, de még így is ezerszer jobb a játék rajta, mint a digitálisokon.
2021. ápr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor szerintem meg is hozom életem egyik legjobb döntését :)
2021. ápr. 14. 20:32
 5/5 Mojjo ***** válasza:
100%
@4: Jó zenélést majd :)
2021. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!