Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc zenei műfajotok,...

Mi a kedvenc zenei műfajotok, illetve melyik az, amelyiket a legkevésbé kedvelitek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 00:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Én is bármilyen jó zenét meghallgatok, ami valamilyen formában megfog! Amúgy általánosságban pop, rock, diszkó, illetve az elektronikus popzenék (szintipop, italo disco, euro disco, euro dance, new wave) a kedvenceim.

Nem kifejezetten utálok egy zenét sem, csupán egyesek annyira közömbösek nekem (rap, metal, heavy metal), hogy szinte unalmas!

2021. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Kedvenc műfaj a rock, ezen belül is poprock, progrock, pszichedelikus rock.


Legkevésbé a mulatóst szeretem. Ezen kívül mindent meghallgatok kb.

2021. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Azt mondanám, hogy az, amit avantgárdnak szoktak hívni, és talán pont azt szeretem ezekben a zenékben leginkább, hogy egyszerre lazán és reflexíven kezelik a stílushatárokat. 1. Egy albumon vagy akár egy számon belül is többféle stílus jelenhet meg. 2. Az egyes stílusokra utaló elemeket nem pusztán ezredjére újrajátsszák, hanem sokféle funkcióban tudják használni őket. Kiváló példája ennek a hozzáállásnak a Carry stress in the jaw c. szám a Mr. Bungle-től.


Talán az operett az, amit a legkevésbé kedvelek, de amúgy meglepő módon majdnem minden mellé feliratkoznék én is, amit a 6-os megszólaló mondott. Az idegrendszerem számára a hair metal, az eurodance és a smooth jazz mind-mind rettenetes képződmények, és ez a popmetál vonal is olyan remek házasításnak tűnik nekem, mint káposztát keresztezni okapival.

2021. ápr. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én leginkább a rap-et kedvelem,abból is pl: Ludditák,Akph,Mikee Mykanic,Tirpa,Kuwuki,Kemény Zsófi,Jeanny,Krúbi,Dé Nash,Bongor,3,14,Para Dox,Northman,Riddler

Külföldiből pedig Lady Leshurr.


Meg nem tudom ki mennyire ismeri F. R-t egy felvidéki magyar rapper srác.


De a rap.hu battle arénát ia mindig meghallgatom.

2021. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Kifejezetten utálom a technot,és Billie Eilisht.
2021. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
89%

Én nekem a kedvenceim azok az amerikai rap (Travis Scott, Lil Peep, Snoop Dogg de nagyon szeretem XXXTENTACION, Juice WRLD stílusát is), pop, rock, metal (azok közül az övöltözős, hörgöseket nem szeretem), elektronikus zene, hard bass.

Sok játékzénét is szeretek (minecraft, doom, subnautica, assassin's creed, gta).

A filmzenéket is nagyon szeretem (Csillagok Között, Eredet, Star Wars).

Amit mutatnak ha tetszik ha nem meghallgatom.


Amit tényleg nem szeretek az a magyar rap.

Elfogadom ha másnak nem tetszik amit én hallgatok és azt is ha valakinek az tetszik ami nekem nem.

2021. nov. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
(IGAZI) Hiphop akedvencem, a heavy metalt és a Kpop-ot utálom.
2023. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!