Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A következő csapatokról (vagy...

A következő csapatokról (vagy az is elég, ha az egyikről mondtok) mi a véleményetek?: Akph Killakikitt Emlp NKS

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Akph - Teljes mértékben elismerem a tehetségüket, de mégsem van az, hogy minden zenéjüket kívülről fújom, viszont jó pár zene megbújik a gépemen tőlük. Sőt még régi remixek is mint pl: Phasskivan (BrokenFinguz remix) amit úgy kb 2010 körülre saccolok.


Killakikitt - Mondhatni rajtuk nőttem fel. A ne szarakodj album az számomra egy örökzöld. Ha már Killakikitt akkor bátorkodom felhozni a Scarcity Budapestet is. A Back to Business lemez mint még egy olyan soha nem lesz szerintem.


Emlp - Nem vágom őket


NKS - Nem szimpik. Zenk-nek még vannak jó szövegei de számomra Nos Chez csak ordibál és bántja a fülem.

2021. ápr. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Akph - Nagyon kevés dolgot hallottam Tőlük,így nem tudok Róluk releváns véleményt formálni. A Skitek bosszúja zseniális,el kell ismerni! Tehetségesek.


Killakikitt - Pár éve szinte csak magyar rap-et hallgattam,és Ők szóltak a elgtöbbször a fülemben.

A KillaGoons mestermű! Kiváló beat-ek,kivételes szövegek! Le a kalappal. A Ne szarakodj! albumhoz is volt szerencsém,az is tetszett. Számomra a Főgonosz Flow már nem hozta azt,amit vártam,meg Tirpa Fény és Csoda albuma sem érintett meg annyira már. A Bírd ki! című számért viszont tisztelet! A FF-ben - szerintem - nincs több üres keménykedésnél,viszont én azért vártam volna mondanivalót is. Vagy ha van is benne,azt már hallottam máshol/máskor/mástól.


Tirpa legújabb zenéivel is így vagyok. Viccesek,frappánsak a szövegek,de én a Fertőznél picit azt éreztem,hogy szalmabáb rugdosást hallok. Tudjuk,a celebek rosszak,rossz példát mutatnak,és semmirekellőek,és nem is fognak reagálni. A Gyúrjá rá-nál is megvan a humor,van üzenete,de ezt is hallottam/láttam már,csak más formában.


Összességében már nem érzem azt,hogy már úgy hallgatnám őket. Persze,egy KillaGoons 2-re azért kíváncsi lennék! :)


Emlp - Hozzájuk sem sokszor volt szerencsém,de eddig úgy vélem,jól tolják,úgy adnak át konzervatívabb értékeket,hogy nem érződik eröltetettnek.


NKS - Amennyi alkotással szembetalálkoztam,az alapján szintén jól megírt szövegek rendszerkritikával.


Továbbá a rímtechnika mind a 4 csapatnál átlagonfelüli!


Nem tudom mennyire hasznos a véleményem,lévén csupán a Killakikittről tudtam valamire való hozzászólást írni,a többieket vagy kevésszer,vagy szinte egyáltalán nem pörgettem.

2021. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Az összes egy fos.
2022. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

AKPH - Kedvelem őket. Egész jó zenéik vannak.

Killakikitt - Imádom őket. Véleményem szerint a legjobb rapperek közé tartoznak, mostanában AZA stream-jeit szoktam nézni, nagyon igényesen meg vannak csinálva, és le tudnak kötni.

Emlp - Nem ismerem őket.

NKS - Őket is kedvelem. Véleményem szerint Zenk a magyar Eminem.

2023. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!