Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg jön új Rammstein album?

Tényleg jön új Rammstein album?

Figyelt kérdés
Úgy tudom felvételeket készítenek egy új albumhoz. Ha igaz akkor mikorra lenne várható?

2021. ápr. 19. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

A felvételek elkészültek. Mikori hírt olvastál?

Gondolom lerendezik még először a Stadium Tour amcsi részét, amivel ugye még a '19-es albumot promótálták volna, ami a covid miatt elmaradt, és utána lesz kiadva az új.

2021. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
'21-es cikk volt de semmi biztosat nem írtak. Azt tudtam hogy a covid miatt csúsztak a koncertek és ezért nem voltam biztos benne. Köszi a gyors választ!
2021. ápr. 19. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit!

Előbb visszagondoltam, hogy nem hangzott-e a válaszom kicsit tapintatlannak, ezért néztem vissza ide, de örülök hogyha nem így jött le.

Még azt lett volna előnyös hozzáfűzni, hogy ha jók a forrásaim, akkor hivatalos megjelenési dátum még nincs. Talán kicsit logikusabb lett volna.

2021. ápr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem baj, így is tökéletesen értettem. Köszi
2021. ápr. 20. 08:32
 5/5 anonim ***** válasza:

jön, mert elkészült a lemez

[link]

2021. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!