Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet megvenni (fizikálisa...

Hol lehet megvenni (fizikálisan) Maitre Gims - Décennie albumát mind az 54 számmal amik nem az előző kiadások, és Magyarországra is szállít?

Figyelt kérdés
Előző hónapban rátaláltam erre az albumra és annyira cseszettül belé szerettem, hogy megérdemli, hogy megvegyem és a polcomon csücsöljön legalább. Elsősorban bakelit (Vinyl) formában örülnék neki, de egy sima CD változat is megfelel a lényeg, hogy kézzel foghatóan megtudjam venni.

#vásárlás #zene #album #Gims #Maitre #Décennie
2021. ápr. 21. 04:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az?

[link]

2021. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez az, már csak a kérdés hogy az oldal betudja-e szerezni.
2021. ápr. 21. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


az melsőt majdnem végigklikkoltam véletlen kiszállit Magyarországra elvileg, a másodikat nem néztem, de szerintem az is

2021. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja, az 54trackes edition az csak a 4 CDs változatban van.


Bakeliten csak ez a változat jött ki:

[link] - innen meg is veheted


de egyébként létezik 57 trackes tripla CD változat is:

[link] - ez is rendelhető innen


meg kb majdnem az összes változat rendelhető, érdekes/sajnos h pont az általad kívánt 4CDs változat nincs benne a discogs adatbázisban.

[link]

2021. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!