Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Eladjam vagy megtartsam a...

Eladjam vagy megtartsam a fuvolám?

Figyelt kérdés

Van egy nyolc éves Trevor James fuvolám, használtan vettem négy éves korában, ekkor el is vittem hangszerészhez aki rendbe rakta. Viszont az utóbbi másfél évben nem használtam, szeretném még folytatni de egyelőre nem fér bele a kapacitásomba, nincs szívem tőle megválni de csak porosodik a fiókban, kicsit már hamiskás néhány hangja.

A fő kérdésem az hogy anyagilag megéri-e megtartani ha pár év múlva folytatnám és elvinném javíttatni/átnézésre, vagy adjam inkább el és ha oda jutok vegyek egy újat?

Olyanok írjanak akik jártasak a témában.



2021. ápr. 25. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én fuvolistaként mindenképp megtartanám! Egy hangszer hatalmas érték. Sajnos nekem csak zeneiskolás hangszerem van, viszont jövő év végén befejezem az ottani tanulmányaimat, így már most azon aggódok, hogy honnan lesz saját fuvolám.

Egy használtat sajnos nem tudsz jó áron eladni, pláne nem egy viszonylag régi fuvolát. Én a helyedben ki nem engednék a kezemből. Ha jelenleg nincs hatalmas szükséged a pénzre, ne add el, mert utána meg fog érte szakadni a szíved. :)

18/l

2021. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
én el nem tudnám adni a zongorámat :)
2021. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én a helyedben megtartanám. Most fogok befejezni a zene sulis éveimet. Mivel nekem ez az első hangszerem, ezen tanultam évek óta, nem tudnék megválni tőle. Sok boldog emlék köt hozzá. Ha úgy érzed, hogy képes vagy ezektől az emlékektől is megválni eladhatód. Sokkal másabb lesz majd egy másik hangszeren játszani.
2021. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!