Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kolorádó fesztivál tapasztalatok?

Kolorádó fesztivál tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elolvastam a házirendet ami szerint 18 alatt nem lehet a fesztivál területén tartózkodni este 10 után szülői felügyelet nélkül, ezt mennyire nézik? Valamint azt, hogy viszek-e be alkoholt? Egyébként minden tapasztalat érdekel:)

2021. ápr. 26. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jártam ott
2021. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, jó tudni:)
2021. ápr. 26. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nagyon gyerek képed, akkor jó eséllyel beengednek 16-17 évesen is. Az alkoholt azt jobban ellenőrzik, mivel az fontos nekik anyagi szempontból, hogy bent vegyék meg az emberek.
2021. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem nem tűnt fel, hogy 10 után nagyon ellenőrizgetnének, főleg, hogy nagy területen van és sok helyen elég sötét is van, vagy tömeg. Ha nem kelt feltűnést, akkor nem hiszem, hogy gond lehet.
2021. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Haha köszi én is voltam:D
2021. aug. 16. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!