Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől utálják ennyien a mai...

Mitől utálják ennyien a mai zenéket?

Figyelt kérdés
Pontosabban a mai popzenéket.

2021. ápr. 30. 08:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Sablonos egysíkú számítógéppel megkevert hangmodulálásos vonyítások.
2021. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Én szeretem őket :(

De gondolom akiknek nem tetszenek azoknak másmilyen a zenei tílusuk.Ez van ://

2021. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Minden érában volt egy nagyobb konzervatívabb tömeg aki utálta az aktuális popzenét. És mindig igyanaz volt a bajuk vele, egysíkú, sablonos, értéktelen stb.
2021. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Én nem szeretem az autotune-t, és a szexuális megnyilvánulásokat sem. És a négergettós hanghatások is zavarnak. De csak az ilyenekkel van bajom, szóval nem mondom, hogy utálom az összeset.
2021. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

#1 egyetértek


Persze, hál' Istennek vannak kivételek, de a felkapottabb számokban több a számítógépes effekt, mint maga a zene :/ És rendes mondanivalójuk sincs. Nekem ez nem művészet, de ízlések és pofonok.

2021. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Mert nagyon edgy-k,hogy utálják azt ami populáris 😃
2021. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

Mert primitív egyséma 3 szavas szöveg tuctuc alap.


Anno is utáltuk a popzenét, de azok azért össze voltak rendesen rakva.

2021. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Régen is mindig utálták az aktuálisan trendi zenéket, mindig van egy réteg, aki nem szereti a mainstream zenéket.
2021. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Én pl 40 éves vagyok és ez a kedvenc számom:

https://www.youtube.com/watch?v=3rkJ3L5Ce80

2021. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Ízlés dolga, de szerintem is nagyon sablonosak! Kitalálják a szöveget, hozzá valami tuc-tuc zene, aztán kész! Mint ha a fülbemászó dallamok már nem lennének menők, pedig szerintem pont hogy azok teszik igazán jóvá a zenét, és mégis, a mai popzenék már annyira monoton hangzásúak, nekem például unalmasak! Azelőtt sorban születtek a jobbnál jobb slágerek, amik tényleg jók voltak, viszont 7-8 éve már csak néhány zene van, ami tényleg jó, a többit csak a "felkapottság" elindítása adja el!

Arról nem is beszélve, hogy míg régen pár kivétellel jólismert előadók voltak, addig manapság egymásnak adják a kilincset az egyslágeresek, akikről csak nézek, hogy "ez meg ki a t#köm?"

A "pop" kissé tágabb meghatározás, és bár ma is vannak jó zenék, de szerintem közel sem annyi, mint régen, 2013-'14 óta már sajnos itt is nagy hangsúly van a spóroláson!

2021. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!