Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a szám?

Melyik ez a szám?

Figyelt kérdés

Ilyen keresztény jellegű pop zene, talán 10 éve volt hatalmas sláger...

Ha jól emlékszem az X-faktorban, meg hasonló műsorokban is sokszor énekelték, talán még magyar változata is van.

Biztos, hogy van benne hegedű, de talán skót duda is. Az énekes férfi és elég jó hangja van... Talán ír vagy skót származású. A szöveg az ilyen motivációs asszem, legalábbis valamiért így rémlik és igazából a szám nagy részét a refrén teszi ki, majdnem végig abból áll az egész szám... Csak talán ilyen lépcsőzetesen egyre gyorsabb vagy ilyesmi.

Sajnos a szövegből nem emlékszem semmire, különben meg lenne.

A szám maga szerintem ilyen 10 éves lehet kb. viszont ilyen mém videókba is bele szokták tenni és emlékszem, hogy pár hónapja is valamilyen állatos videó alá volt téve de sajnos nem tudom felidézni!


Tudom, hogy ez nem sok, de ennyiből nincs meg valakinek?


Előre is köszi!


UI: Skótduda az lehet hogy nem volt benne mégsem, mert rákerestem hogy “top radio hits with bagpipes“ és nem találtam meg ezt a számot...



2021. máj. 2. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Josh Groban- You raise me up
2021. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahhhh! Köszi! Ez az!
2021. máj. 2. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg? Nem gondoltam igazából komolyan. De örülök :) Nincs mit
2021. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!