Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz, ha a tizenegy...

Szerintetek gáz, ha a tizenegy éves húgom olyan elavult zenéket hallgat, mint pl. Beatles, Beach Boys, Jerry Lee Lewis stb. Ez baj?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 08:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy gáz. Sőt, örülj neki, hogy ilyen húgod van.

Az én nővérem majdnem kétszer olyan idős, mint a testvéred (21 éves), és sajnos ezt a Billie Eilish meg Ariana Grande-féle autotune popzenét hallgatja.

Én is nagy többségben az ilyen régi nótákat szeretem hallgatni.


18/F

2021. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Előző vagyok!

Miért hiszed azt, hogy elavult lenne? Egy igazi jó zene sose fog elavulni.

2021. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem gáz.Nehogy már gáznak találd a saját húgodat.Ő legalább értékes zenéket hallgat.De szerintem egyébként senkit nem kell csúfolni, bántani a zenei ízlését illetően.Ha valakinek Billie Eilish zenéje tetszik akkor nyugodtan hallgassa azt.Ha valakinek a Beatles zenéje tetszik akkor nyugodtan hallgassa azt.Ezt ne döntse el senki, hogy mi a gáz és mi nem.És egyébként is a húgod sajnos már nem fogja sokáig hallgatni a Beatlest ha ezt látja minden honnan, hogy ez "ciki".
2021. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy gáz, régen jobb, értékesebb zenéket csináltak. Jó ízlése van a húgodnak!
2021. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál már arról, hogy "sláger", meg "örökzöld"? Na, ezek az előadók ilyenek. Jó ízlése van.
2021. máj. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, nem életkortól függ, hogy kinek milyen típusú zenék tetszenek.

Nem sértésből, de magát a kérdést sem értem igazából, hogy gáz-e, amit a HÚGOD hallgat.

Esetleg még eltudom képzelni azt, hogy a testvéred kért meg rá, hogy kérdezd meg valakinek a véleményét.

2021. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Egyáltalán nem gáz.

Tudod mi az igazán gáz?

A túlzott Cardy B, Billie Eilish, Justin Bieber, BTS rajongás.

2021. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Tudod ezeket a 40-50 éves zenéket a mai napig hallgatják, ez azért jelent valamit, nem? Ki fog ennyi év után pl. az említett Billie Eilish-t hallgatni? Vagy akár csak 4-5 év múlva? Örülj a húgodnak!
2021. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
a húgod beleszól abba, hogy te mit hallgatsz? hagy hallgassa ő is azt, ami tetszik neki. meg még egyébként is változhat az ízlése, még csak 11
2021. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy legendákat címkézel fel “elavult” jelzővel.

Abban a világban a művészetnek, a zenének értéke volt, - persze, akkor is voltak egysíkú, selejtes egyedek, akkor sem teremtett mindenki értéket.

De nem az ilyen csücsörítve pucsítós halfejű, énekléshez és művészethez hangyányit sem konyító barbibabákat tömjénezték, és nem a “f*ck me, sh*t, s*ck my d*ck” szavak ‘dalszövegnek’ csúfolt egymásutánjára mondták azt, hogy értékes.

Mert ébresztő: jelenleg ez a trend.

A művészet, a zene őszinte kedvelőjeként ez az, amit teljes valójában gáznak tartok.

Véleményem szerint a jó, igényes zene soha nem jár le. Az életed bármelyik periódusában meghallgatod, és még akkor sem unod meg, mindig tud újat mondani számodra.

2021. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!