Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik elektronikus zene ez?

Melyik elektronikus zene ez?

Figyelt kérdés

G G G D G A H H D" E" D" G

tá ti-ti tá tá tá ti-ti-ti tá tá tá

Talán NoCopyrightSounds az előadó, de ebben nem vagyok biztos.


2021. máj. 3. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

NoCopyrightSounds az nem előadó, hanem egy internetes "zenei kiadó", amely olyan zenéket jelentet meg, amelyek jogdíj nélkül használhatóak fel.


De sajnos a leírtak alapján bármi lehet.

2021. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért lehetne bármi? Van egy híresebb zenéjük, aminek pontosan ugyanez a dallama. Biztosan van, aki ismeri rajtam kívül, de tudja is a nevét.
2021. máj. 3. 21:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Először azt hittem, hogy Tobu zene, de már rengeteg zenéjébe belehallgattam, de nem találom. :/
2021. máj. 3. 21:45
 4/11 A kérdező kommentje:

Még egy részlet belőle:

G D G A H H G C" H A G

táj tá tá táj ti-ti-ti-ti-ti-ti-ti

G D G A H H D" E" D" G

táj tá tá táj ti-ti-ti tá tá tá

2021. máj. 4. 00:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Bár most jöttem rá, hogy ugyanaz a második része, mint amit a kérdésben írtam, csak ennek egy G van az elején. De igazából a zenében mind a kétféle dallam benne van.
2021. máj. 4. 00:53
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, és fontos, hogy semmiféle szövege nincsen a zenének. Ezért gondoltam, hogy NCS.
2021. máj. 4. 00:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem a Vicetone - Astronomia?

Amúgy fogalmam sincs, most ez csak így beugrott.

2021. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 Nem, de az is egy nagyon jó zene. Amúgy még este megtaláltam, csak már nem tudtam kommentelni, mert egymás után csak ötször szólhatok hozzá a kérdésemhez.

Itro & Tobu - Cloud 9

2021. máj. 4. 12:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod a hangjait? Abszolút hallásod van tán? 😁
2021. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Dehogy! :D Borzalmas a belső hallásom, ha pl. hallás után akarok valamit eljátszani, akkor a szintetizátoromon összevissza nyomogatom a billentyűket, amíg meg nem találom a kezdőhangot. Onnan szintén így megyek, mert igaz, fejben megvan az egész dallam, de nem tudom, hogy az most pl. egy terccel vagy egy szeptimmel vagy lejjeb vagy feljebb. xD De tényleg, sokszor még azt sem hallom ki, hogy magasabb vagy mélyebb az előző hangnál. Az segít, hogy zeneiskolában már megtanultam a hangzatokat, és úgy könnyebb tippelni, hogy melyik hang után melyik jön.
2021. máj. 5. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!