Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet az előadó neve és...

Pillowtalk2216 kérdése:

Mi lehet az előadó neve és címe a zenének?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most egy nagyon nehéz kérdést teszek fel és szerintem még 1 komment se lesz, de meg is értem.


Szóval, keresek egy konkrét zenét amit régen hallgattam, de teljesen elfelejtettem, hogy ki is lehetett az és nem régiben eszembe jutott és annyira szeretném újra hallgatni, ezen kattog a fejem már egy ideje.


Nem mostani csapat és zenékről van szó, bő 10 akár 15-évvel ez előtti is lehet.


Az énekes egy nő aki először egy lánycsapatban énekelt 3-an voltak volt több videó klipjük is(már a band neve is jó lehet) szerintem egy keverék lehetett egy pl amerikai és ázsia, de az ázsiai az 100%,mert olyan a hasonlóság.

Aztán tovább állt és solo karrierbe kezdett bandával két vokalistával is, akkor jött ki ez a bizonyos "tini lányos"(mellesleg hím vagyok, de mindegy :D) dal.


Találtam egy hasonló zenét aminek majdnem ugyan az zenéje/melódiája.


Lenny Kravitz - It Ain't Ovel 'til i'ts Over szerintem erről van koppintva, mert ez régebbi.


Hallgassátok az kezdést hasonló, meg az alap versénél amikor.


[link]


Körül belül amikor Tlc, Destiny's Child, pussyCatdols mentek akkor ez is, de csak ezt gondolom, de bőven nem így van biztos.


Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.

Tudom, hogy így rettenetesen nehéz, de hát ha. A remény ha meg utoljára....



#zene #banda #énekes #Lányeggyüttes
2021. máj. 4. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szóval volt egy lány együttes amiből kivált az egyik énekes és szólóba kezdett és te most neki keresed a szóló számát és a csaj ázsiai és 2000res együttes?
2021. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sugababes ugrott be. Abban van ázsiai csaj
2021. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Összegezve így néz ki. Tudom, hogy ez millióból 1 ha tudja ami necces, de "hátha"
2021. máj. 4. 13:13
 4/13 anonim ***** válasza:
1 es vagyok nekem is a sugababes jutott eszembe abból is mutya
2021. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Igen a Mutya. Vegignéztem most az összes akkori lánybandát és más tippem nincs
2021. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azt a kib@szott nagymamám térdkalácsát ő.



Ezt nem hiszem el, mióta keresem. Igen Mutya Buena és a Real Girl Című szám

Ma buli lesz :D


Nagyon köszönöm mégg egyszer, nem hittem, hogy meg lesz.

Fel dobtad a napom, vagy hetem, lehet az évem(tudom túlzás)


Ahhhh..

2021. máj. 4. 13:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Király! Örülök, hogy segítettünk
2021. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én köszönöm a gyors és célba érő választ.

Már megy a buli :D

2021. máj. 4. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Igyál egyet helyettem is akkor :D
2021. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha ilyen ügyesek vagytok kérlek segítsetek nekem is! Én ennél sokkal több információt tudok adni egy 30 éve keresett számból. amelyik annó a vízcsapból is folyt, főleg a TV - ből...a 80-as évek elején hallottam diszkóban. A Tv-ben a képújság. vagy a reklámújságban is sokszor ez volt a kísérő zene.A szám eredetijét megtaláltam."Earth & Fire - Weekend". Ez a szám volt csak gitárral játszva szólózva. B. Tóth László is játszotta sokszor. Nagyon régóta keresem. Itt az eredeti szám: Képzeld el, mintha éneklés helyett gitár hangzana!


https://www.youtube.com/watch?v=4iK5e76auJA


Aki segíteni tud a fényképét az ágyam fölé teszem.... A nevét meg a karomra tetováltatom...Annyira keresem...!

2021. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!