Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kit találtok a legjobbnak a...

Kit találtok a legjobbnak a Nightwish énekesnői közül?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 23:12
A kérdező szavazást indított:
Floor
Anette
Tarja
34 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Floor és Anetta is jó énekesnő a maga stílusában.

De a Nightwish-ben egyértelműen Tarja volt a legjobb és ő is tette naggyá a Nighwish-t. Nélküle aligha lett volna ilyen népszerű együttes, az egyedi hangszíne és a jó élő szereplései a banda védjegyévé tették jó ideig.

2021. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Nekem Floor. Nagyon sok stílusban tud énekelni, profi módon bánik a hangjával, mindig úgy szól, ahogy azt ő akarja. Nagyon szépen "mesél" történetet a hangjával, hangszínével, , a játékával,(és alapvetően a legtöbb Nightwish dal az történetmesélős), mindent tudatosan csinál, nem csak végigénekli, hanem előadja és engem mindig magával ránt, mintha egy filmet hallgatnék. Sosem gyenge, sosem levegős, mindig annyi levegőt vesz és úgy, amennyi kell, annyit erőlködik, amennyit kell, nem ugrál/csúszkál a hangja, vérprofi.

Anette bár jó énekesnő, alapvetően pop énekes és nincs is olyan képzett, mint a másik kettő, élőben nem is tudott úgy uralkodni a hangján, főleg a magasabb tartományokban.

Tarjának ez a klasszikus/opera a stílusa, azt nagyon profin és hibátlanul csinálja, viszont nekem kicsit egyhangú, és őszintén szólva a kiejtése miatt a dalok felét alig értettem.

2021. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Tarja vérprofi operaénekesnő, itt szépen látszik a kontraszt

https://www.youtube.com/watch?v=Dy6MpsDPKts

2021. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Mindhárman nagyon jók. Unpopular opinion, de Tarja overrated. Floor jobb nála. :D
2021. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!