Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Reggaetonosok! Ki a kedvenc...

Reggaetonosok! Ki a kedvenc előadod?

Figyelt kérdés

Èrdekelne, mennyien vagytok, ès ki a kedvenc, irhattok többet is, kezdem èn:


1. Nicky Jam

2. Chencho corleone

3. J balvin


Rohadt nehèz választani, kapásból tízet tudnèk írni minimum a favoritok közül! :D



2021. máj. 9. 14:21
1 2
 1/17 anonim válasza:
66%
Egyértelmű hogy Daddy Yankee. A reggaeton király.
2022. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Na vègre már valaki, mi tartott eddig? :)

Bezzeg ha azt írtam volna ki a kedvenc mulatós, már több száz oldal lenne :D


Köszi egyeske.


Soron következő 2 kedvenc/szinpatízáns? :D

2022. márc. 24. 18:46
 3/17 anonim válasza:
Don Omar , Wisin y Yandel.. Egyébként a napokba jelentette be Yankee hogy vissza vonul 32 év után…. Nem semmi….
2022. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
De allítolag juniusban lesz a papp lászlo sport arénáb Daddy Yankee koncert ha minden igaz, en tutko ott leszek :D en ugy vettem eszre h itt magyarországon nem annyira pörög a reggaeton sajna
2022. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ZARAMAY
2022. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Máté3 válasza:

Az egész műfaj személységem "tükörképe". Kedvencem természetesen Daddy Yankee (személyes Yoda mesterem), akit bírok még J Alvarez, Don Omar, J Balvin, Farruko, Vakero...


Egyébként minden reggaeton-fannak szeretnék ajánlani egy délfrancia-arab kiváló melódiájú előadót, L'Algerino-t. Szokott reggaeton stílusban is zenélni, érdemes rákeresni ha van kedvetek :D

2022. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-osnak:


Valahogy én is szinte csak ebben találom meg magam, az egész... na mindegy, nem tudom elmagyarázni, vélhetőleg rossz közegbe születtünk, vagy nem tudom. :D


Akiket felsoroltál mind kihagyhatatlanok..


L'Algerino, na őt nem ismerem... köszi a tippet..



Most eszembe jutott egy olyan is, hogy írhatnátok olyanokat is esetleg akiket pont nem kedveltek..


Kezdem ezt is itt, valamiért az egyetlen alműfaj itt is ami nem igazán gyere be nálam...az a Trap.


Így részben ezért is, de biztosan nem csak ez az egy okból kifolyólag nem vagyok oda a műveiért:


Bad Bunny

(Valahogy sem a hang, sem a stilús, nem szimpatikus, maga az ember sem..és hát így együtt meg totál unszímpatikussá varázsolja nálam.


Noriel

(Szintén valami hasonlót tudnék megfogalmazni)


Hirtelen ez a két név ugrott be.


Szóval bátran, várom ki mit hogy érez,gondol... :)

2022. nov. 17. 17:18
 8/17 anonim válasza:
Egyértelmű hogy a műfaj legjobbja Daddy Yankee! Kár hogy vissza vonult. Régen Don Omart mondták de volt köztük egy verseny egy koncert keretében és Daddy nyerte meg.
2022. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen ők egy teljesen más szinten állnak, ez kétségtelen.

Ha azt a kérdést tennénk fel ki a legjobb, valószinüleg ezzel senki nem is tudna vitatkozni, viszont ha már Daddy és Omar, valahogy mégis Don Omart választanám, a hangja jobban tetszik, de ez már csak az én személyes véleményem.

2022. nov. 30. 22:08
 10/17 anonim válasza:
9: Ő is nagyon jó őt is szeretem. De ha választani kéne akkor Daddy és azért mert neki van egy olyan jellegzetes hangja hogy mikor hallod akkor a reggaetonnal teszed össze egyből. Egyébként sajnos olvastam olyanokat régen, hogy Daddy azért futott be ilyen hatalmas karriert mert illuminatis , imterjúban tagadta persze de azert durva hogy a klippjeiben elég surun meg jelennek ilyen szimbólumok illetve az utolso album képe is egy kecske. De ha igaz ha nem ő akkor is nekem a reggaeton királya
2022. dec. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!