Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik az új Ossian...

Hogy tetszik az új Ossian album (A teljesség)?

Figyelt kérdés
Sajnos, idén sem leszek rajongó. Ez már nem metal, max Hard Rock. A szövegek nekem már túl komolyak / nehezek / komorak. Már nem egy sörivós motor őrület, sőt az egyik dalnál feltűnt, hogy korábban már hallottam tőlük ("Azon a napon" mintha "Ahol a szürkeség véget ér" átköltése lenne számomra)

2021. máj. 9. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó mint a többi.
2021. máj. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Már nem egy sörivós motor őrület"


Ahogy már Endre sem egy 30-as lázadó, hanem egy sokat megélt 60+os.

Hiteltelen és komolytakan lenne, ha ugyanazt csinálná, mint 30 éve. Az embert minden korszakában más hatások érik, amik -zenészekről révén szó- a dalokban is tükröződnek.


Minden művésznek vannak korszakai és ez így is van jól. Az lenne baj, ha ugyanott tartana, mint anno. Az azt jelentené, hogy nem fejlődött semmit.

2023. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!