Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek egy régi zenét ami az...

Keresek egy régi zenét ami az UTv ment (nem tudom hogy az a csatorna egyáltalán létezik e vagy hogy most mi a neve de román zene csatorna volt,de sok fajta zene ment rajta akkoriban)de kb 10 éves ismeri vki?

Figyelt kérdés
Van egy zene nem hiszem hogy angol viszont azt tudom hogy van benne egy olyan rész ahol azt énekli a srác hogy wowowowooo wowowowooo szerintem szerelmes zenw de nem vag,ok benne biztos akinek bármi tippje van írja le még annyi hogy ha jól emlkészem akkor egy kék színű fény van a vidóban vagy kék színű háttér fogalmam sincs.... nem tudom pintosan mit énekel de leírom én mire emlékszem nagyából vmi olyasmi hogy si táre ohoh oh ...... "rániszpú vagy rániszpó....kérlek ne gunyoljatok segitsetek ?
2021. máj. 11. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Tengo Tengo La Ca Misa Nera -----Esetleg ez a szám? Juanes vagy ilyesmi énekli:)


, lassú, vagy pörgős ? Ilyen sima pop-os slágerzene, vagy egyéb fajta? Vagy csak olyasmi, vagy rock, vagy milyen?:):)

2021. jún. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*ilyesmi nevű, ilyesvalaki;


még amúgy majd gondolkodom rajta , hogy esetleg mik lehetnek még, de mondjuk pl hátha ez az,mondjuk ez nem angol, de hátha; lehet,hogy ez az tehát, de még godolkodok majd neked.

2021. jún. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nem ez az egy fiatal fiú énekli szerintem pop lassú jelegű zene kb 2009-2012-ben játszották az u tv-én meg a music channel is hallottam a remfrém az volt hogy wo-wo-wo-wo -ohh vmi ilyesmi lehet spanyol vagy román nagyon szépen köszönöm a segitséged🙏🏻
2021. júl. 21. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!