Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a zene ? 90es...

Melyik ez a zene ? 90es évekbeli! Angol szöveg, a klippben van egy fekete lány, és egy nagy matracon fekszik (több emberrel) fehér trikóban/pólóban van, és hát...a hátán fekve "táncol" mozog az ágyon, főleg a felső testével.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mit énekel, de amikor ennél a résznél jár a zene a klippben, akkor csak azt a szót értettem benne, hogy "szex" :D

És igazából ugye a felső testét mozgatva, a hátán fekve mozog, de leginkább nyílván a mellén van a hangsúly, azt mozgatja, és van egy anyajegy a mellkasán aszt hiszem :D

A videó itt direkt be van torzítva, mármint a felvétel, olyan villogós, és kékes hatású, meg homályos...

Fogalmam sincs, hogy mi ez a zene, talán sosem hallottam, de mire kiértem, ezt a részt láttam :/

De azt sem tudom, hogy hányan éneklik, csak azt, hogy a 90es évekbeli klippek között volt...

A barántőimnek is tetszett :D szóval már 3an, tuti, hogy keressük :D

Ha ismeritek, írjátok meg legyetek szívesek! ^^



2021. máj. 14. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

#1es, szerintem nem ez lesz az (bár sok 90es zenét hallgattunk abban az 1 órába, de szerintem nem ez lesz az...meghát a video klipp sincs meg hozzá. Ott ugye rendes emberek szerepeltek, ennek meg nem találtam official music videot hozzá ami nem cartoon lenne.)

De azért köszi!


Van még tipped ? :D

2021. máj. 15. 00:43
 3/6 A kérdező kommentje:

Valaki ??

Lécci !! :))

2021. jún. 13. 01:22
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez?

2021. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, de nagyon aranyos vagy, hogy segítesz! :D


(A kérdésben elírtam azt, hogy "aszt" bocsi :D most látom)


Ő... már sajnos nem emlékszem a zenére, nincs meg fejben.

De ha hallanám beugrana, ugyanis már akkor megtetszett, úgyhogy újra megtetszene :D


Talán, nem biztos, de megkockáztatom, hogy nem férfi, hanem női éneklés volt a zenében.


Remélem megtaláljuk :/ :D

Köszi az eddigieket!

2021. aug. 13. 14:13
 6/6 A kérdező kommentje:

Valakiii 😂


Akinek megvannak a 90es évek zenéi segítsen kérem :D

Vagy kérdezzen valamit, vagy tippeljen, hátha bejön :D

2021. okt. 27. 16:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!