Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem hitvány Dua Lipa?

Csak szerintem hitvány Dua Lipa?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem még ronda
2021. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem jó énekes.

Hitvány? Az lehet :D

2021. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem is az. Eleve gáz a tiniribi imázs, és a zene is futószalagon gyártott műsz*r.
2021. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem a retró rádiót hallgatom a kocsiban, perceken belül ideges leszek ettől a sok szartól amit manapság csinálnak.
2021. jún. 2. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Vagyunk így egy páran. Szerencsére tele a világ jó zenékkel.
2021. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Biztos nem csak szerinted…

Ez biztosan egy őszinte kérdés.

Nyílván tényleg arra voltál kiváncsi, hogy a 7 milliárd emberből egyedül csak téged idegesít e Dua Lipa.


Véletlenül sem azt akartad, hogy itt az emberek mély egyetértésben veled, elkezdjék szarozni.


Proli.

2021. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Napok ota piszkál legbelul, es mar en is ki akartam irni, de most megeloztel. Csak ugy fogalmaztam volna, hogy Mi a fenéért ennyire felkapott ez a nő?

En nem tudom, hogy nez ki, mert csak vezetes kozben talalkozom a munkassagaval. Persze rakereshetnek, de annyira nem erdekel... viszont egyszeruen nem ertem, mitol vannak ugy oda vele kapcsolatban, hiszen egy tök atlagis hang, semni kulonleges nincs benne, semmi egyediseg. Es negyedevente azt hallgatom, hogy "lehatsszuk nektek Dza Lipa uj dalat, csak itt a Radio 1-en", es mar pofakat vagok, mert annyira tulhajpolt a semmire fel, hogy meg karomkodni is szoktam, mert a retkes f.szt nem erdekli.

Ki ez a nő? Mitol megy ennyire? Egyediseg nulla, gang atlagos, es meg a dalaival se vagyok kibekulve. Ott van az a live again vagy mi, hat anbak a refrenjeben a zenei alafestes egy az egyben Star Wars Birodalmi indulo. Nevezhetnenk ordas nagy plagiumnak is.

Szoval nyugi, ettol a túlertekelt pitsatol nekem is kivan a f.szom.

2021. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!