Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lett átírva Olivia...

Miért lett átírva Olivia Rodrigo - Good 4 u című zenéje Apple Musicon?

Figyelt kérdés

Ugye eredetileg így van a szöveg:

Well, good for you, I guess you’re gettibg everything you want.

You bought a new car and your career’s really taking off

It’s like we never even happened

Baby, what the fuck is up with that?


Well, good for you, I guess you’re gettibg everything you want.

You bought a new car and your career’s really taking off

It’s like we never even happened, baby

Tell me, what is up with that?


Ha valaki nem vette észre annyi a lényeg hogy a what the fuck is up with that-et kicserélték tell me, what is up with that-re


Igazából csak azért érdekel ennyire a dolog mivel spotify-on, youtube-on és mindenhol máshol még az eredeti van és sehol nem írnak róla hogy mi szükség volt erre a változtatásra. Szerintem az erdetivel sokkal jobban hangzik, ez így annyira fura most nekem. Valaki tud erről valamit? Előre is köszönöm a válaszokat



2021. jún. 12. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Lehet nem volt előtte kiírva hogy explicit ezért ki kellett cserélni. Olyan mint mikor itt nem megfelelő karikát tesznek ki film elé és megbüntetik őket. Lehet valami ilyen van a dologban
2021. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, akkor rájöttem a dologra. Van egy olyan verziója az albumnak ahol a számok címe mögött ott van egy E csak eddig nem tudtam hogy mit jelent, de akkor ezek szerint az az explicit jelölés. Én hülye nem is értettem hogy miért van 2x az album ha ugyan az, de akkor mostmár megvan a különbség. Köszönöm a választ.
2021. jún. 12. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!