Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit eszik mindenki Nick Cave...

Mit eszik mindenki Nick Cave zenéjén?

Figyelt kérdés
Ritka szar zene, nyilván persze szerintem, de hát ha el tudja magyarázni valaki, hogy miért olyan nagyszerű zene még is.
2021. jún. 23. 15:37
A kérdező szavazást indított:
Nagyszerű zenéje van.
Ritka szar zene.
14 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Ritka gyenge divatsztár
2021. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Én azt nem értem, hogy hogy a viharba lett az egyik kedvenc előadóm ilyen fokú utálat tárgya.

Ne izgulj, szerintem a “mai” emberek 70%-a azt sem tudja, hogy kicsoda.

Mivel messze nem tömegzenét ír, szándékosan megosztó a stílusa, és hidd el, a véleményed sem nagyon érdekelné. 😅

Szerintem az egyik legizgalmasabb és legintelligensebb előadó és hatalmas tehetség. Nagyon szeretem a dalait, mert amellett, hogy zseniális a zenei kivitelezés (amit SENKI nem tanított neki egyébként), a dalszövegei is igen mélyek és elgondolkodtatóak.

2021. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
De nyugodtan menj vissza Ájliska, Olivia Rodrigo, meg Blackpink szintű műmájereket hallgatni, ha azt magasabb művészi színvonalnak gondolod.
2021. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"Én azt nem értem, hogy hogy a viharba lett az egyik kedvenc előadóm ilyen fokú utálat tárgya."


Nem érted? Akkor segítek. Lehet, hogy azért, mert ritka szar a zenéje, és sokan rájöttek már, hogy csak az arcukba van tolva, érdemtelenül. He-he!

2021. jún. 23. 16:06
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Nincs annál szánalmasabb, mikor valaki azzal jön, hogy XY túlértékelt "sztárt" érdekli-e egy kultúrafogyasztó véleménye. Elég nagy baj, ha nem érdekli, több okból is.
2021. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Ha a kultúrafogyasztó nincs birtokában az értő zenehallgatás ismeretéhez,amit tanulni kellene,akkor véleménye nem igazán releváns, nem hívnád Nick Cave zenéjét szarnak.

Én sem szeretem a zenéjét mert más az izlésem,de mint zenét tanult ember el kell ismernem igenis magas színvonalát a zenéinek.Ötletes,zenei eszköztára tele van meglepő megoldásokkal és a hangja is rendben van(értsd. nem kornyikál idegtépően mint pl. maroon5,hanem tudja mi az a mértékletesség),szóval szakmailag nem tudnék nagyob belekötni.

Az meg totál baromság,hogy " az arcukba van tolva" mert már az ismertebb slágerei elött is underground legenda volt.

2021. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem igaz, hogy nem érdekli a hallgatói visszajelzése és a véleményük.

Különben nem vezetne egy olyan oldalt, ahol konkrétan bármivel kapcsolatban válaszol, legyen szó az élet dolgairól vagy zenéről, - mindezt moderátor nélkül. (Red Hand Files)

Egyedül a kifejtés nélküli, random odaböfögött sz@rozás és utálkozás nem érdekli.

2021. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
Százhuszonnyolc weboldalt is működtedhet. Ettől még szar a zenéje. Nyomába nem ér egy Dylannek, vagy McCartneynak, de nem is sorolom, mert végtelen a sor, hogy kik vannak efelett a túlértékelt senki felett.
2021. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

Ok,akkor a te izlésed(nem a hozzáértésed) a mérvadó ha jó zenéröl van szó.

👋

2021. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
“Underground legenda”, muhahahaha!!! :D
2021. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!