Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen ingyenes programok...

Milyen ingyenes programok vannak,ami kiszedi az éneket a zeneszámból és csak a zene alap marad?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 21:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mindegy hogy Androidra vagy Windows-ra
2021. jún. 24. 21:21
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem létezik olyan.
2021. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, én nem hiszem hogy van ilyen program, pláne nem ingyenesen ami ezt szépen megcsinálja neked. Amiket én neten láttam azok nem dolgoznak tökéletesen sajnos. Szerintem ehhez valamilyen rendes zeneszerkesztő program és valami hozzáértés is kell. Érdemes keresgélni, hátha megtalálod az adott szám zenei alapját külön, ha ezt keresed.
2021. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit már kezd unalnas lenni ez a téma.

Ilyet nem lehet csinálni.

Nem lehet.

Ilyen nincs.

Nincs.

Nincs. Nincs!

2021. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 GS Adm1n Z ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy #4-nek igaza van, szerintem még ő is megdöbbenne, hogy az iZotope RX8 mire képes. Viszont nem ingyenes.
2021. jún. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Karaoke
2021. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Videókra esetleg úgy is kereshetsz rá; hogy karaoke, vagy instrumentál.

Ilyen programogat nem tudok egyébként;

Viszont olyat már láttam, hogy valaki a hangsávokkal külön szórakozott Audacity-ben talán, hogy állítgatta a hangsávokat külön-külön. :) Úgyhogy szerintem nem lehetetlen,hogy -ha még nincs is, én ezt nem tudom -de majd a jövőben valamikor esetleg lesz ilyen program.

Mert akár szerintem pl a hangsávokat le is lehetne halkítani egyenként, egyesével, külön-külön.

És akkor szerintem pl egy ilyen akár esetleg működhetne; de én nem értek az ilyen műszaki dolgokhoz.

2021. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Én sem értek hozzá nagyon, de a gond az, hogy a hangsávok nincsenek meg külön. Én azzal próbálkoztam Audacityben, hogy csak a vokálokat kiszedjem, úgy hogy az instrumentál verziója is megvolt a számnak, de az sem igazán megy tökéletesen. Gondolom hogy valaki aki ezzel foglalkozik, esetleg egy komolyabb programmal meg tudja csinálni, hiszen csomóan csinálnak különféle remixeket, és valószínűleg nincs mindenki birtokában az eredeti hangsávoknak. De egyszerű/ingyenes megoldás szerintem tuti nincs erre.
2021. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
A fröccsből ki lehet szedni a bort? Na, pont ezért nem lehet a kész zenéből sem az éneket. Max olyat tudsz, hogy megkeresed a szám karaoke változatát, esetleg sávonkénti felvételt. Utóbbinál működhet az, amit a 7-es írt, de egy sima mp3/flac/wav fájlnál nem.
2021. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 GS Adm1n Z ***** válasza:
68%
Akkor leírom újra, hogy mindenkinek átmenjen: iZotope RX8 tudja ezt. Nyilván nem lesz olyan minőségű, mintha meglenne minden hangszer külön sávon és lehúzzuk, amire nincs szükség. De egészen megdöbbentő minőséget produkál.
2021. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!