Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop követők! Nektek is...

Kpop követők! Nektek is vannak ilyen “mellékhatások” az idolok követésük óta?

Figyelt kérdés

Pl: többször nézed magad a tükörben; a szokásostól is csúnyábbnak hiszed magad. Zavar, hogy nincs pisze orrod vagy hófehér fogad/bőröd stb… zavar még az a pár pattanás is az arcodon. Esetleg még szőrösebb is vagy az átlagtól. Úgy érzed, hogy kevesebb vagy tőlük, mert pl: tehetségesek.

Vagy írhattok még példákat, ha tapasztaltatok még hasonlókat.



2021. júl. 9. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Rendszeresen vannak ilyen gondolataim
Előfordul ilyesmi velem, de nem érdekel
Nincsenek ilyen gondolataim
42 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nincsenek
2021. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam van ez sajnos
2021. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hófehér a fogam és a bőröm is. Úgyh azzal nincs gond. De amúgy ilyen szinten nem foglalkozom vele. Egészségesen figyelek magamra és igényesnek tartom magamat, de tudom, hogy ők idolok én meg nem. A másik, hogy sosem voltam az a típus aki mindig másra akart hasonlítani.
2021. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy egy-egy idol testét nem irigylem, de ilyen dolgokon nem szoktam gondolkodni, na meg ők ezért keményen is dolgoznak. Egyébként kissé undorítónak tartom, hogy milyen irreális a szépségideál náluk és mennyire komolyan veszik. Igazából nem kell Koreáig mennem, hogy szebb vagy tehetségesebb embereket találjak magamnál, szóval ha ilyenekkel foglalkoznék, akkor végtelenül szomorú ember lennék.

Plusz ők sem tökéletesek, láttam már a kedvenceimet pattanással, nekik is vannak, csak nincs sok alkalmunk látni, meg ki tudja mit nem látnak még a fanok.

Ne akarj másokhoz hasonlítani, főleg ne koreai idolokhoz ilyen tekintetben, te így vagy jó!:)

2021. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
#4 teljesen igazad van, viszont nem értem milyen irreális szépségideálra gondolsz.
2021. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Pont hogy ők segítettek elfogadni és megszeretni magamat. Mióta kpopot hallgatok sokkal jobban vagyok nap mint nap, és jobban érzem magamat a bőrömben.
2021. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Azóta érzem magam szebbnek és sokkal jobban megvagyok a bőrömben
2021. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!