Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az osztálytársaimnak miért...

Az osztálytársaimnak miért baj az, hogy ez a szám a csengőhangom?

Figyelt kérdés

[link]

18 éves vagyok, még pár éve hallottam ezt a dalt valahol, és nagyon megtetszett.

Erre kaptam több osztálytársamtól is olyan jelzőket, hogy lapos a fejem, meg hogy nincs agyam stb. A lányok is rákapaszkodtak a témára, olyanokat mondanak, hogy meleg vagyok emiatt, meghogy ilyen dalokat csak az ősemberek hallgatnak stb.

De mit csináljak? Megutálni nem akarom ezt a számot, annyira a szívemhez nőtt.



2021. júl. 10. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ne is foglalkozz velük. Ez róluk szól, nincs zenei ízlésük. Gondolom mindíg a legújabb zenéket (vagyis zörejeket) hallgatják. Nekik a zene unalom űző és nem élvezeti dolog. Ők nem azokat a zenéket hallgatják ami megtetszik nekik, hanem ami a divat.


Nem szabad velük törődni, mert ők azon idegesítik magukat, hogy milyen a csörgőhangod, te meg azon, hogy fikázzák. Neked lesz könnyebb röhögni rajtuk, ha leszarod amit rá mondanak.

Ők nem a tetteikkel akarnak kitűnni, hanem mások lehúzásával. Nem magukhoz viszonyítanak, hanem másokhoz.

Én 16 évesen ilyensmiket is hallgatok egészen Bach tól a 90es évekig.

2021. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vágd be az elejére ezt aztán szóljon tovább:

https://www.youtube.com/watch?v=a3-UguzLUUA

2021. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2-es.Nem hinném, hogy ez a megoldás, de valóban jó poén 🤣
2021. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem válassz valami semleges hangeffektet "csörgést" csengőhangnak! De ne az osztálytársaid miatt!! Hanem, azért nehogy megund ezt a jó számot! :) Szerintem jó zenét nem érdemes felületesen hallgatni (csengőhangként pláne nem)!
2021. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az osztálytársaid gyökerek


ezek szerint ez az alapmű sincs meg nekik

https://www.youtube.com/watch?v=a3bI7kbVBwM

2021. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy nem tömegízlésed van. Vagyis, szerintem aki a trendeket követi nincs is sajàt ízlése, csak alkalmazkodni akar. Én nagyon jól elvagyok az àtlagtól eltérő ízlésemmel.
2021. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj.
2021. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!