Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Iphone-on van egy eSound nevű...

Iphone-on van egy eSound nevű alkalmazásom a zenéhez. Hogy lehet azt megcsinálni, hogy miután egy zenének vége, lejátssza automatikusan a következőt?

Figyelt kérdés
Régen működött, hogy library-be raktam egy rakás zenét, elindítottam egyet, és miután véget ért a szám akkor automatikusan indította a következőt. Lezártam a képernyőt és így szépen órákon keresztül tudtam zenét hallgatni anélkül hogy bármire is rányomtam volna. Most viszont valamiért nem játssza tovább automatikusan, hanem amikor véget ér a szám, akkor újraindul ugyanaz. És muszáj belépnem így minden zene után az alkalmazásba, hogy egy másik zenét válasszak. Hogy lehet megoldani, hogy egymás után automatikusan játssza le a zenéket? Vagy valaki tud iphone-ra olyan appot amivel le lehet tölteni zenéket, ingyenes, wifi nélkül működik, és automatikusan egymás után lejátssza a zenéket?

2021. júl. 15. 12:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!