Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metál rajongók! Szerintetek...

Metál rajongók! Szerintetek az gáz, hogyha full rocker és metálos létemre popzenét is szoktam hallgatni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem trash, addig teljesen mind1 milyen zenéről van szó.
2021. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Olyan zenét hallgatsz amilyet szeretsz, amilyet élvezel. Az, hogy valaki metált hallgat, nem zárja ki a legnyálasabb pop számok kedvelését se, ne próbálj szándékosan egy stílus irányába elmenni, ha közben mást is szeretsz. Egyébként nagyon sok rock- és metálzenész is hallgat más műfajokat, sokszor épp popot, szóval nem, egyáltalán nem gáz.
2021. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=jes1rTJH2_8

Nem az, hallgasd amit szeretsz.

Hozzáteszem én 99%-ban hallgatok heavy metal-t de előtte általában elektronikus vagy folk pop/jazz számokat és azokat ma sem vetem meg.

Szerintem nem ezen múlik, érdemes a zenében nyitottnak lenni, minden hangulatra és életszakaszra más zene a jó és ez a szép benne.

Ahány stílus annyiféle stíluselem, érzelemkifejezés stb.


De egy szóra azért megállnék, a popzene nem egy stílus és egy rock vagy metal szám is lehet popzene:

https://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE

https://www.youtube.com/watch?v=BVIIg5BQCR0

https://www.youtube.com/watch?v=5fExpycwIrU

Ezeknek a szövege semmivel nem különb mint egy átlagos rádiós zenének, ahogy komplexségben sem ad többet, a tartalomról nem is beszélve.

2021. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem trash akkor okés. De szerintem ettől függetlenül ha mondjuk never gonna give you up-ot hallgatnál is az értelmes rockerek leszarják.
2021. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
2. Mi az, hogy legnyálasabb pop számok??? (már bocsánat!) Van aki az Újházi Tyúkhúslevest szereti, van aki a paradicsom levest, van aki a Piedone filmeket, van a ki a Leoncio Dimenció romantikus filmeket... Ahány ház annyi szokás... Miért kell másnak az ízlését így ledegradálni? Én is mondhatnám a Metálra, hogy egy nagy rakás katyvasz, de nem mondom.... mondhatnám, hogy dobok, gitárok értelmetlen, zavaros, összevissza ütése, verése mindenféle zenei tudás nélkül.. de nem mondom!Szerintem nem szép dolog mást leszólni a zenei, vagy más ízlése miatt (kivéve ha túl szélsősége...)Szép napot!
2021. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5. (kettes vagyok) Ha a szótáradban a nyálas egy negatív jelző, nem tudok vele mit csinálni. Én szimplán egy ellentétet próbáltam felállítani, miszerint metál mellett is lehet nyálas számokat hallgatni, nem a műfaj leszólása volt a célom. Én úgy gondolom, hogyha valamire azt mondom hogy nyálas, úgy, hogy tényleg az, nem ledegradálás. Radics Peti egyik példájával élve: miért baj az, ha lek..vázok valakit, aki tényleg az, és nyíltan fel is vállalja? Én a válaszomban a nyálast egyáltalán nem egy negatív jelzőként használtam, sajnálom ha neked így jött le.


Még arra tudok gondolni, hogy te itt az egész műfajra érthetted a nyálas jelzőt? Ha ez a helyzet, megnyugtatlak, hogy nem. Nem az összes pop zenét nyálasoztam le, hanem a pop zenékből a nyálas réteget említettem meg (ami persze más műfajokban is előfordul, én most épp ebből emeltem ki). Bocsánat ha rosszul fogalmaztam volna meg, de akkor most már tudod, hogy mire gondoltam.


Szép napot! c:

2021. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem semmi gond nincs ezzel. Én is hallgatok más stílusokban zenét.
2021. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
A zene nem arról szól, hogy: hú én de nagy rocker vagyok, csak a rock stb. A zene arról szól, hogy élvezd, és jól érezd magad. Tehát ha hallgatsz metált és mellette pl Bach-ot is az nem lehet gáz. Az benned dől el, hogy szerinted gáz-e, hogy milyen zenéket hallgatsz, és ha szerinted nem gáz akkor mások véleménye nem szabad számítson. Aki szereti a zenét az nem mondja senkire, hogy hú de gáz, hogy rocker vagy és poppot is hallgatsz...
2021. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem szeretek nagyon mást, ami nem rock/metál vagy annak egy ága, (leszámítva a Liszt meg Чайковский (Csajkovszkij) féléket), de azt írhatom, hogy nekem ez az ízlésem, neked az.


Csak ne úgy tedd, hogy az mást is zavarjon.

2021. júl. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tom Benko ***** válasza:
100%
Azt hallgatsz, amit akarsz. Sőt, csak jót tesz, ha minél szélersebb az érdeklődési köröd.
2021. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!