Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik könyvet ajánlanátok...

Melyik könyvet ajánlanátok basszusgitár tanuláshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb fél éve vettem magamnak egy elég kezdő hangszert..

Azóta youtubon, videókból tanulgatok

Viszont most jobban beleásnám magamat az elméleti részekbe is..

Szóval ha valakinek van tapasztalata ilyesmi könyvekkel kapcsolatban…az kérem írjon :)



2021. aug. 2. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Kottát tudsz olvasni? Ha nem, akkor feltétlenül tanulj meg, mert sokkal könnyebb úgy játszani, mint mások mozdulatait utánozni.

Hol tartasz a tanulásban? Olyan könyvet szeretnél, ami az alapokról szól vagy már nehezebbet?

2021. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehetne ezer féle utat, kiadványt javasolni, nem lenne olyan, amibe valaki nem kötne bele, mert neki más a véleménye. Viszont egy biztos, valahogyan el kell kezdeni.

Én ezt ajánlom: [link]

2021. aug. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A tabokat már nagyjából tudom értelmezni, ha valami újjal találkozom akkor, annak mindig utána nézek.


Szóval eddig csak számokat tanulgattam, amik viszonylag könnyebbnek tűntek nekem..

Pl: Seven nation army, Bombtrack, Money… azt nem állítom hogy tökéletesen eltudom őket játszani, de próbálok minél többet gyakorolni

2021. aug. 3. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg a bussy könyvet!!!!!!
2021. aug. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Mindenkitől köszönöm a segítséget, mentek a zöldek :)
2021. aug. 4. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Szendőfi Balázsnak van egy két részes könyve. Kicsit igénytelen a kiadás, mert jó drága és egy spirálfüzet küllemű valamit kapsz, de értékes infók vannak benne.Lehet, hogy nincs is más Magyar nyelven megjelent könyv, de magyar nyelven íródott biztos nincs. Meg attól is érdemes eltekinteni, hogy néhol eléggé szélsőségesen titulál helyesnek és helytelennek, olyan dolgokat amik nincsenek kőbe vésve. De ezt leszámítva mindenképpen ajánlom.
2021. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit elhamarkodottan írtam mert rögtön két magyar nyelven írott könyvet is találtam
2021. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!