Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Budapest Parkban 18 éves kor...

Budapest Parkban 18 éves kor alatt beengednek?

Figyelt kérdés
Pár barátommal hamarosan koncertre mennénk a Budapest Parkban, azonban egyikőnk se töltötte be a 18. életévét. A Budapest Park adatkezelési tájékoztatójában ( [link] azt olvastam szülői nyilatkozattal beengednek, de a házirend ( [link] oldalán már csak szülői kísérettel.

2021. aug. 12. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első linkelt oldal nekem hibát jelez. Ha a házirendben az van hogy nem engednek be akkor szerintem nem fognak. Esetleg azt tudnám elképzelni hogy nem kell szülő csak 18 éven felüli kísérő de 18 éven felüli nélkül szerintem nem fognak. Kicsit off de Azahriah koncertről van szó?
2021. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. link: [link]
2021. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Na így viszont már más. Úgy írják hogyha valaki mégsem szülővel érkezik akkor kell a beleegyező nyilatkozat. Ez esetben szerintem beengednek így, elég a nyilatkozat. Ha mégse akarnának beengedni akkor mutasd meg nekik ami a linken van, akkor fix be fognak engedni.
2021. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Egyébként igen, Azahriah koncert. :D
2021. aug. 13. 01:13
 5/5 anonim válasza:
Kértetek a parktol szülői beleegyező nyilatkozatot, vagy csak a netről nyomtattatok egy random-ot?
2021. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!