Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Inkább a Megasztárt, vagy...

Inkább a Megasztárt, vagy inkább az X-Factort nézitek? Melyik a jobb, érdekesebb? Én nem tudok dönteni, és mind a kettő egy időben van :S?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
az x-faktorba jobbak vannak mint a megasztárba szal azt nézem :)
2010. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

X-faktor

A Megasztár unalmas már :D

2010. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy X-Faktor. Az egész sokkal profibb, jobban össze van rakva. Azokat mutatják inkább, akik tényleg tehetségesek, és nem az ilyen Bikicsunáj szintű emberkéket.
2010. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a megasztár a nyers változat, én azt nézem, mert az x faktort meg lehet nézni neten is
2010. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én megasztárt nézek neten pedig x factort amugy szerintem a megasztárba viccesebb a zsűri
2010. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem is talán tehetségesebbek az x-factorosok. a megasztáron inkább röhögni lehet..
2010. aug. 30. 10:37
 7/8 anonim válasza:

X factor.

szavazz kedvencedre itt: [link]

2010. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyiket se vagyok hajlandó nézni, amíg az énekesek meg nem tanulnak MAGYARUL

HÁT NEHOGY MÁR AZÉRT TANULJAK MEG ANGOLUL, HOGY EGY MAGYARUL BESZÉLNI KÉPES HONFITÁRSAM ANGOL DALÁT MEGÉRTSEM

ha megtanulnak magyarul majd nézem őket most mindkettő ugyanolyan sz@r

(az meg hogy van egy részben két magyar dal azzal senki ne érveljen, mert idegrángást kapok)

2012. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!