Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Próbálok saját zenét csinálni,...

Próbálok saját zenét csinálni, de nem megy, már sok előadót/zenét meghallgattam és úgy tűnik, hogy nem olyan nehéz, de amikor hozzákezdek akkor azt sem tudom, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom, most a legtöbben azzal jönnétek, hogy akkor hagyjam az egészet és bele se kezdjek, de akkor is szeretnék ezzel foglalkozni. Ez az ami leköt. Illetve nagyon szeretem a zenét. A legtöbb zenész akiket eddig hallgattam rövid, egyszerű dallamot használ és kevés hangot, de még is olyan jól szól és végig nem unalmas. Ja és a lényeget kihagytam, deep house stílusú zenét szeretnék csinálni. Légyszí segítsetek, hogy hogyan kezdjek neki.

2021. aug. 20. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek azt javasolnám, hogy válassz egy neked tetsző dalt és próbáld meg lemásolni. Tehát megcsinálni ugyanazt. Így tudat alatt is szívod be a tudást. Ha ez kb sikerül, akkor kezdd el csavargatni, átírni, stb.

Én is épp most kezdek belekóstolni ebbe a zenélés dologba és ez a módszer eddig működik. Érdemesebb ilyenkor valami fapadosabb programot használni, mert akkor tényleg meg fogod tanulni, amit kell.

2021. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2021. aug. 26. 01:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Halad a dolog, kérdező?
2022. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most csináltam meg a második zenémet. Alapvetően meg vagyok velük elégedve. Nyilván nem 100%-ig profi munkák, de rendben vannak szerintem. Sokat tanultam azóta amióta ezt a kérdést kiírtam. Illetve folyamatosan próbálom magamat fejleszteni és további oktató videókat nézni. A tanulás nem áll meg.
2022. febr. 17. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! További sok sikert!
2022. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2022. febr. 18. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!