Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fuvolán megtanulni az alábbi...

Fuvolán megtanulni az alábbi dalokat mennyi idő?

Figyelt kérdés

Ilyen dalokra gondolok, mint például a halleljua vagy a despacito?

Nem tudok egyáltalán fuvolázni, de szeretnék megtanulni.

Előbb örülnék, ha a gyerek népdalok mennének, majd utána már esetleg olyan szintig szeretnék tudni játszani, hogy néhány slágert, közismert dalt eltudjak játszani, mint a despacito-t vagy a halleluja-t.


Mennyi tanulás szükséges ehhez? Tudom minden egyén más, de mindennapos gyakorlással, akik tudnak fuvolázni nektek mennyi időbe telt ez? :)



2021. aug. 23. 13:22
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ha még soha nem fuvolaztal akkir inkább ilyen nagyon alap dalokat gyakorolj szerintem de biztos van itt valaki aki fuvolázik gondolom.
2021. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen. Előbb a süss fel napra gondoltam, majd ha már ügyes leszek akkor az a csitári helyek alatt, aztán ha még ügyesebb akkor akár a halleluját, de tudom hogy eközött akár évek telhetnek el. De ezért is érdekelne mások véleménye, hogy másnak ez mennyi idő után ment?


Nyelviskolába gondoltam iratkozni, de már felnőttnek számítok sajnos. 23L

2021. aug. 23. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Írtam Neked privátot, segítek nagyon szívesen
2021. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Látod mondtam hogy van.
2021. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad volt!:) Tényleg vannak nagyon kedves, segítőkész emberek hálistennek ❤
2021. aug. 23. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Gondolom még nem tudja hogy a kérdező férjezett, gyereke van, és neki akar játszani dalokat. :D
2021. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!