Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Michael Jackson iszlám vallású...

Michael Jackson iszlám vallású volt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Talán
2021. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, hogy a vallása is iszlám volt-e, de eléggé kötődött az iszlám kultúrához! A címét nem tudom, de egy száma is volt ilyen, ami erre összpontosult!
2021. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem. A bátyja, Jermaine tért át, ezt sikerült valami okos újságírónak félreérteni. Michael gyerekként jehovás volt, ettől eltávolodott felnőve, és nem lett másik vallása.
2021. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Sokat olvasot a vallásról,érdekelte is.De nem vette fel,ezt a szóvivője is mondta
2021. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Nos 2006-ban asszem a Közel-Keletre költözött, és ott megismerkedett az iszlám kultúrával amit nagyon szeretett. Legendák szerint fel is vette a választ.

De 2009-ben keresztényként halt meg.

2021. szept. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Soha nem vette fel a valást. mondom ezt úgy,hogy 34 éve a rajongója vagyok és sokat tudok,az életéről.
2021. szept. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Sőt még az ügyvédje is mondta,hogy hazugság



2009. november 24-én Michael Jackson New York-i ügyvédje, Londell Mcmillan hevesen tagadta a brit bulvárlapokban megjelent pletykákat, miszerint Michael Jackson muszlim lett.


"Ez baromság! Ez teljesen hamis! -


mondta újságíróknak.

2021. szept. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!