Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb? Varga Irén -...

Melyik a jobb? Varga Irén - Kisapám vs. Tóth Gabi - Az én szívem?

Figyelt kérdés
Ti melyiket hallgattátok meg többször, illetve melyik mű tetszik jobban?

2021. szept. 3. 13:19
A kérdező szavazást indított:
Kisapám
Az én szívem
mindkettőt imádom
hater vagyok, mindent utálok
45 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Én:

Az én szívemet 2x hallgattam már végig.

A Kisapámat 5x.

De a Kisapámat hamarabb találtam meg, Az én szívemről csak éjfél óta tudok. Félre is tettem Stephen King: Borzalmak városát és ezt hallgattam.

2021. szept. 3. 13:20
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Nehéz dönteni, hiszen az egyik gyenge eresztés, a másik meg szimplán posvány. De akkor elemezzük ki egy kicsit mindkét klipet, ha bár tudatában vagyok annak, hogy nyilván troll kérdés:


Negatívum:


-Az én szívem klipje egysíkú, unalmas.

-A dalszöveg szintén, sokadik szerelemről szóló szám, ami magát az érzést felületesen érinti


Pozitívum:


-Gabinak kellemes, szép, tiszta énekhangja van

-Habár a klip nem nyújt semmilyen pluszt, szépen van fotózva


Negatívum:


-Irénke hangja szörnyű, kislányos. Az autotune se segít rajta. Hamis.

-A megjelenése hányadék. Egy Prideon elmenne.


Pozitívum:


-A klip változatos, a videó minősége jó, kisebb hibák vannak benne, de ezt leszámítva igényesen lett összevágva

-Habár Irénke eddigi megnyilvánulásai és szerepe a YouTubeon egyértelműen a trash csoportba tendál videóról videóra, engem meglepetésként ért ez a "mű", mivel sokkal rosszabbra, botrányosabbra számítottam, de ezúttal sikerült alulmúlnia magát, jó értelemben

2021. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szakszerű elemzést!

Értékelem a ráfordított energiát is egy zölddel.

2021. szept. 3. 13:46
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

"Gabinak kellemes, szép, tiszta énekhangja van"

Ezt el is hiszed? Rikácsolás az egész, még Irén is jobb nála.

2021. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerre lőném ki mind a kettőt a napba, és amelyik hamarabb odaér az a jobb.
2021. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok dönteni, mindkettő kiváló alkotás.
2021. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Az 5 évesem Irént nyomná egész nap!! 😅 (Meg Inez+Rault)

Kb az "olyan szar, hogy már jó" kategória. Még nem unom. 😄

Van benne 1-2 érdekes vicces rész, meg a klipben szerintem tök cuki a dupla copffal, olyan mint a Joker csaja husi verziója. 😄

A másik számot még nem hallottam, bocsesz.

2021. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Egyik
2021. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Kösz, mostantól ilyeneket fog ajánlgatni. :D Évek óta a csapból is az folyik, hogy TG büszke, hogy dagadt, erre megnézem ezt az összehasonlítást, és nem tudom, hogy hatott a dagadtozás, vagy most gondolja magát annak, vagy a ruha olyan terebélyes, hogy vékonynak sejteti. FT, ha olvasod, inkább ilyet vegyél fel, mint nyakig nadrágot! Amúgy nem figyelve semmire, hallgatni jó, és az utolsó mondaton kívül ha nem látnám ezt a sok hülyeséget, nem is jutnának eszembe. Az utolsó mondatról se ez jutna eszembe, csak, hogy értelmetlen. Kb. hasonló gondolat jut eszembe, mint mikor azt hallom, hogy az érzés, mi rólad szól, ez a Bocskor. Érzem a hitem, ami elhoz majd minden csodát. Nincs értelme a mondatoknak. Egy dolog nagyon valószínű, hogy nem nagyon kellett a szabadban éjszakáznia, mert bizony hideg van. De most már egyre több állat meg is eheti, de le is lőhetik. Mert még nappal azt mondom, jó, de hogy szerinte az lenne a jó, hogy reggelig maradnának, afelől vannak kétségeim.
2021. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Idedobsz két egyforma sz*rkupacot...minek?
2021. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!