Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyit segít egy jó erősítő...

Mennyit segít egy jó erősítő egy olcsó basszusgitáron?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 40 000Ft-os basszusom van (Vision JB-8), rendes erősítőm nincs is, egy autós magnó van rákötve egy mélyládára.


Akarok más hangszert is venni, szóval nem igazán engedhetek meg magamnak egy új, drágább basszusgitárt. Viszont még egy 60 000 körüli erősítő talán beleférne. Mennyit dobna ez a minőségen a jelenlegi helyzetemhez képest? Megérné a pénzt?



2021. szept. 19. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sokat, bár bevallom nem tudom milyen hangzása van a jelenlegi cuccodnak, de egy igazi erősítő biztosan jobban szólna.

Legjobb lenne, ha elmennél egy hangszerboltba a gitároddal és gipróbálnád

2021. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom, hogy vásárolj egy 'basszus kombót'. Speciálisan a basszusgitárhoz készített eszköz, óriási változást tapasztalhatsz a jelenlegi "készségedhez" képest.

Rossz hír, hogy 60ezer forint csak gyakorló cuccra elég, ha újonnan vásárolnál. Használtból se jön ki olyan teljesítményű, amivel egy hangos dobos+gitáros mellett érvényelülni lehetne.

2021. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!